İskelet Projesi

4. sınıf Fen ve Teknoloji dersi projesi olarak  iskelet projesi için gruplar oluşmuş, 2 hafta gibi kısa bir süre verilmişti. Model iskelet yapılacak, iskelet sistemimiz ve kemik çeşitleri ile ilgili sunum yapılacaktı. Çocuklar herhangi bir proje için bir araya geldiklerinde genelde playstation oynamak veya maç yapmak gibi faaliyetleri tercih ettiklerinden, projelerinde onlara destek vermek biz velilere düştü.

Futbol Maçı Faaliyeti

Dünya Kupası’nda finale yaklaştığımız bu günlerde biz de futbolla ilgili bir faaliyet yapmak istedik. Bizim maç dünya kupası  final maçı olmasa da zorlu bir derbinin maçı oldu. Beşiktaş ve Galatasaraylı futbolcularla bir oyun tasarladık. Oyunumuzda plastik kaşıklar,karton, sulu ve kuru boyalar ve bir parça strafor kullandık.

Tek Rakibim Türk Hava Yolları

KMK hava yolları tahmin edilebileceği gibi Kadir Mert’ e ait bir hava yolu şirketi, tamam taman çok mu abarttım :)sadece bir uçak , üstelik köpükten…Birlikte faaliyetler yapmak üzere açılmış paketler içinden köpük seçerken Kadir Mert elinde uzun  iki köpük parçasıyla yanıma geldi ve bunlarla uçak yapacağım dedi, o zaman uçağın nasıl olacağını pek düşünmedim ve O’nun hayal gücüne bıraktım. Eve… Read moreTek Rakibim Türk Hava Yolları