MARİFETLİ BEBEKLER GÖRÜCÜDE

Marifetli bebeklerimizi ilk kez 10 Marifet’in yarışması için yapmıştık. Fimo kullanarak yaptığımız,  ellerinde harfler taşıyan bu bu şirin bebekleri belki kendimiz yaptığımız için çok sevdik. ATV’ye konuk olurken “Kadın Olmak” yazan bebekler hediye ettik program ekibine. Ve şimdi de bebeklerimiz görücüye çıktılar.

FİMO İLE TANIŞMA

İşte, sonunda biz de tanıştık FIMO ile . Hem de ne tanışma, bayıldık bu sevimli hamurlara , saati unuttuk onunla oynarken. Evet çok güzel bir oyun bu; çocuklardan çaldığımız. Eşim, son birkaç gündür fırında yemek pişiyor zannederken FIMO ile yaptıklarımızı buluyor karşısında.

MARİFETLİ BEBEKLER

10 marifet sitesinin açmış olduğu yarışmadan daha önce katıldığımız kutuyla birlikte bahsetmiştik. Bu yarışma için ikinci projemiz bu sevimli bebekler oldu, yarışma için ufak bir öykü de hazırladık. Öykümüz şöyle başlıyor” Bir varmış bir yokmuş, bir zamanlar çook ama çok uzak diyarların birinde güzel mi güzel bir kasaba varmış Bu kasaba, 10 marifet kasabası imiş. Burda çok güzel ve bir… Read moreMARİFETLİ BEBEKLER