Öğretmenler Günü Hazırlığımız

Geçen haftalarda  kendisine azıcık dargın olduğum bir gün,  İrem odasına çekilip bana  beyaz kağıttan sürpriz bir buket yapmış ve  tüm sevimliliği ile herşeyi unutturmuştu. Öğretmeni için de aynı buketten yapmak isteyince  kızıma yardım etmek istedim, çarşamba gününün öğretmenler günü olması nedeniyle de bu pazar hemen buketimizi yaptık. İrem’e en büyük yardımım  renkli kağıtlar  temininde  oldu sanırım, birazcık da çiçeklerimiz farklılaştı… Read moreÖğretmenler Günü Hazırlığımız

MİNİ AKVARYUM

El becerisi , hobi derken bütün artık malzemelere farklı bir gözle bakar olduk. Sadece biz mi, çocukları da benzettik kendimize. Şeffaf plastikten bir kutumuz vardı, kenarda bekleyen, fotoğrafta gördüğünüz akvaryuma dönüştü. Çok fazla yardıma da ihtiyaç duymadılar akvaryumu yaparken; kes-boya- yapıştır işini çok seviyorlar. Hatta o kadar çok ki, eski gazetelerden beğendikleri fotoğrafları kesmek bugünlerdeki uğraşımız.

PÜSKÜLLÜ KUTU ÇERÇEVE

Kızımın bana hazırladığı süprizlerden birisi, bu püsküllü çerçeve. (Ayfer Ablasının yardımıyla ) Sitede yayınlarız diye fotoğraflarını bile çekmişler, birlikte güzel vakit geçirmek için kolay ve eğlenceli bir çalışma. İhtiyacınız olan malzemeler; Boş kutu, el işi kağıdı grafon kağıdı, yerleştirmek için fotoğraflar.