Magnetli Bebek Süsü

Bu aralar çok yakın dostlarımın yakında doğacak bebekleri için hazırlıklar yaptığımdan ve yaptığım bu kapı süsünden bahsetmiştim. Canım arkadaşım Asuman’ın bebeği için de yaptık benzer bir kapı süsü, ama mavi:) Onlardan hariç Asuman’ın kızkardeşine de gelecek bir kız bebek , eder üç.. Asuman kendi hazırlıklarını bir kenara bırakıp kardeşinin bebeği için yaptığı bir çok hazırlığın yanında bir de tepsi hazırlamış,… Read moreMagnetli Bebek Süsü

Bebek Odası İçin Kapı Süsü

Bu aralar bu kapı süsü için epeyce uğraştım. Canım arkadaşlarım Fulya ve Asuman’ın da büyük destekleriyle tabi. Çelenk süs, çok sevdiğim bir ablamın doğacak kız torunu için. Temmuz’da doğacak minik kuzu için tüm ailesi el birliğiyle hazırlıklar yapıyor ben de bebek odası için kapı süsünü kendim yapmak istediğimi söyledim, çok memnun oldular.

Bebeğimin Güncesi-2

Kerem’in Scrapblog ile hazırladığım güncesinin dijital ortamda kalmasına gönlüm razı olmadı. Scrapbooklardan aldığım çıktılar ve ismini işlediğim nakışlı kap ile güncesine son halini verdim. Yapılış detaylarına  anlatayım.