Amigurumi Ayıcık -1

Tatilleri bitirip , ben Adana’dan Fulya Kastomunu’dan döndük evlerimize.   Araya giren seyahatler sebebiyle  sitemizin tatil öncesi başlayan görsel sıkıntısı da  olduğu gibi kaldı. Firefox’da düzgün görüntülenmesine rağmen diğer browserlarda hata veriyor.  Problemle ilgili aldğımız mail/ maesajlara dair durumu özetlemek istedik, bu hafta ilk işimiz sorunumuzu çözmek. Amigurumi ayıcığa gelince;  geçen hafta yüzünü tamamladım. Gövde, kollar, […]

2007 DE NELER YAPTIK? -OYUNCAKLARIMIZ

2007 yılını bitirirken bizde Çocukla Çocuk olarak muhasebemizi çıkaralım dedik. Gerçi 1. yılımız bitmedi ama 9 ayı devirdik blog dünyasında. Elbecerilerine tektek baktığımızda tek bir yazıya sığmaz dedik, gruplara ayırdık. İşte ilk grup olarak ÇocuklaÇocuk Oyuncakları. Bazılarını biliyorsunuz bazıları sizlerle henüz tanışmadığımız dönemlere ait. Beğendiğiniz, merak ettikleriniz için fotoğrafların üzerine tıklamanız yeterli, ilgili yazı açılacaktır.

BİZİM ORMAN

Bizim orman, çocuklarımızla yaptığımız bir çalışma oldu. Hayvanları konuşturmayı seven çocuklarımızla, hem yaparken eğlendik birlikte hem de konuştururken hayvanları. Köpük bardaklar kullandık, plastik bardaklar da kullanılabilir. Köpük bardakların dışında, renkli el işi kağıtları , markör kalem, kalem, makas ve yapıştırıcı diğer ihtiyacınız olan malzemeler.