Tataaaaaam!

Uzun zaman olmuş birşeyler örmeyeli, aslında çok seviyorum örgü örmeyi, kafamı boşaltıyor, dinlendiriyor beni ama nedense o kadar sıkı sıkı örüyorum ki; ilmeğe tekrar tığı batırana kadar, ip çekene kadar bütün parmaklarım ağrımaya başlıyor. Bu sebeple çok örmeyi tercih etmiyorum fakat özlemişim.. Minicik bir bebek yapmak istedim , hep şikayet ederim ya küçük oyuncaklar örememekten ya da dikememekten sanırım bu… Read moreTataaaaaam!

AMİGURUMİ BEBEK

Bu şirin amigurumi bebeği, sevgili cimcimemiz Ada’ya doğumgünü hediyesi ördüm. Geçen yıl doğumgününde Fimo çerçeve yapınca, en güçlü hediye alternatifim elenmiş oldu. Bu yıl ki favori hobimiz amigurumi oyuncak yapmaya karar verdim böylece. Ada’cığım, yeni yaşın kutlu olsun. Bebeğinle bol bol oyna bizi hatırlayarak.

SAFİNAZA BAKIN NASIL DA DEĞİŞMİŞ?

Kızıl saçlı podyum güzelimiz Safinaz, yaz sezonunda saçlarını sarıya boyatarak kendini yeniledi. Ayrıca kış boyu hiç aksatmadan yaptığı sporun O’na daha sıkı bir vücut kazandırdığı açıkça görülüyor. Şimdi yazın keyfini kendini doğaya bırakarak çıkarıyor. Yaz boyu ne kadar arkadaş edinecek hep birlikte izleyeceğiz.