Keçeden Filler

Sitemizi takip eden arkadaşlar iyi bilirler keçe bizim ilk göz ağrılarımızdan biridir. Öyle çok faaliyetler yapmışız ki keçe kullanarak; burada saymak mümkün değil. Görmek isteyenler keçe kategorimizden izleyebilirler. Keçeden son çalışmamız  bu şirin filler oldu. Fillerin her biri 10 cm kadar ve oldukça tombullar. Fillerimizi renkli kristal boncuklarla süsledik ayrıca gözleri için de bu boncuklardan yararlandık.

Fillerimizin sırt bölümüne metal halka dikerek hem çanta süsü hem de anahtarlık olarak kullanılabilecek şekilde tasarladık.

9 thoughts on “Keçeden Filler

 1. keçeyi ben de çok severim hatta TRT1 de keçenin terini izlediğimden beri:)))
  Çünkü keçe bir şeyler yapabildiğim tek malzemedir. Gamse ile broşlar , taçlar yapıyoruz. Bir gün resim de koyalım ya hiç koymadık , marifetlerimizi sergilemedik:)))

  Çook sevgi çook selam…

 2. Pek güzel olmuş her zamanki gibi..Bunların yastıklarını görmüştüm bende ama keçeden değil kumaştan heveslendim yaparım diye ama yapamadım 🙂

 3. merhaba uzun zamandır ziyarete gelemedikten sonra gelince bu filleri görmek çok hoş bir süpriz oldu ben her gün her an görüyorum elimde çok güzeller teşekkürler tekrar

 4. Keçe çalışmak gerçekten keyifli fillerse süper olmuş. Niyeyse aklıma simbad geldi. O çizgi filmde fil varmıydı ki 🙂

 5. dshandmade, fulyacım; çok teşekkür ederiz

  Lale ablacım bahsettiğin programı iyi biliriz, keçe muthiş bir malzeme, sizin yaptıklarınızı görmeyi merakla bekliyoruz

  Haydins, çok teşekkürler, daha once de polardan yastık/oyuncak bir fil yapmıştık. çok kolay yapabilirsin.

  GeCe’cim iyi günlerde kullan 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.