Kaykay Projesi

Bizim iki minik; Batu ve Kadir Mert, birlikte el becerileri yapmaya bayılıyorlar, üstelik artık başlarında ben olmadan. Yaptıkları kaykayı görünce çok beğendim ve burada paylaşmak istedim. Kadir Mert bunu duyunca” Anne üstüne bizim şirketin adını yazmıştık sorun olur mu diye sordu? KB imiş şirketlerinin adları :)) Kadir Mert ve Batu’nun başharfleri..

Malzeme yine doktor çubukları..Üst yüzünü kırmızıya boyadıkları kağıtla kaplamışlar, arka tarafını ise keçeli kalemle boyamışlar, kırmızı bir de yılan çizerek desen yapmayı da ihmal etmemişler tabi:) Tech Deck kaykaylarından esinlenmiş olsalar gerek. Kullanılamayacak halde bir kalemi iki eşit parçaya bölüp kaykaylarının altına bantla tutturmuşlar. Uçlarına tekerlek yapılacak..

Bu aralar çok revaçta kaykaylar, çocuklarla birlikte kendi tasarımları kaykaylarını yapmak isteyenlere bir model olsun kaykayımız..

Aferin canlarım, şirketinize de, birlikte yaptığınız faaliyetlere de bayılıyoruz..

5 thoughts on “Kaykay Projesi

 1. Merhaba Sevgili ÇocuklaÇocuk Anneleri,

  Ben de 5 yaşında 1 çocuk annesiyim.Anne olduktan sonra,çocuk yetiştirirken edindiğim deneyimler,izlenimler beni çocuklarla ilgili bir iş yapma konusunda harekete geçirdi.İstanbul Ataşehir de 0-3 yaş Anneli Oyun grubu kurdum.Gerekliliği henüz tam olarak farkedilmeyen ama zamanla öneminin artacağına inandığım bu alanda,kendi kendime ayakta kalma mücadelesi veriyorum desem yeridir:)

  Çocuklarımız için yapacak çok şeyimiz var ve ben de bu zincirin bir halkası olmaktan dolayı çok mutluyum.

  http://www.gulencocukoyungrubu.com sitemizi incelemenizden memnun olurum.

  Beraber yapabileceğimiz etkinlikler,çalışmalar,destek ve önderlik anlamında çalışmalarımız olursa çok sevinirim.

  Sevgiyle kalın,

  Devrim Toyran

 2. Bende bayildim kaykaylarina 🙂 Maasallah cok yaratici fikirlere sahip olmalilar. Hele sirketlerinin isimlerine daha cok bayildim 🙂 Gelecegi parlak gözüküyor bu cocuklarin 🙂

 3. e böyle böyle başlar bütün olay zaten… Ben bu kaykay olayından çok korkarım… Kendim yapsam korkmam da, alış veriş merkezlerinde görevliler insanın üstüne uça uça geliyorlar ya, ya duramazlarsa:))
  Sevgimle

 4. bende daha iyisini yaptım ve sürüyorum ama buda güzel olmuş eğer taşıyosa iyi yani süper

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir