Karne Bölüm 6-1 ve Babalar Günü

Ramazan da en  enerjik zamanlar iftar- sahur arası, süre kısa olmasa neler neler yapacam 🙂

Cuma günü   bir dönem daha bitti; İrem 6. sınıfı bitirdi,  Kerem 1. sınıfı…  Çok çalıştılar , yoruldular. Kerem’e karne sabahı okula giderken “Aferin oğlum, ilk yılında çok çalıştın” dedim.  “Evet tam 63 kitap  okumuşuz” dedi.    Okul dolabını boşaltırken saydılar mı acaba dedim ama   karneyle birlikte okuma sertifikası almışlar, orda yazıyormuş. 🙂 İrem’cim okulun yanında piyano ve voleybola da devam etti, kaytarmadan. Tüm anneler gibi gurur duydum çocuklarımla.

Güzel bir yaz tatili  geçirsinler bol bol oynasınlar istiyorum. Yazın onlarla birlikte  epey ara verdiğimiz faaliyetlerimize de devam ederiz. Kış dönemi kurslardan tüm hafta sonlarımız dolu idi,  anne- baba olarak bizde tatili hak ettik.

Bugün Babalar günü,  Tüm babaların “Babalar  Günü” kutlu olsun.  Dün Kerem’in sınıfında karne almayı beklerken eşim Kerem’in yan sırasına oturdu (1. sınıfların karne törenine velileri alıyor  okulumuz).  Eşim sarışın, pek türk tipi değil. Önden bir arkadaşı , dönüp Kerem’e ve eşime bakarak” Kerem baban İngiliz  mi senin?” diye soruyor 🙂 Çocukların doğallıkları,  merakları çok çok güzel. Hiç bozmasa dünya onları ….

İrem’ le boyları eşitledik maşallah, farkındaysanız yan yana gelmiyoruz fotoğrafta 🙂

Mutlu Pazarlar

 

karne-2016

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir