İyi Pazarlar

Tüm dostlarımıza iyi pazarlar…Geçtiğimiz haftanın finalini dün akşam ki Eurovision şarkı yarışmasıyla yaptık. Keşke 7. olmaktan daha iyi bir sonuç elde edebilseydik, yine de dün akşamki performansından dolayı Can Bonomo’yu tebrik ediyoruz. Bu arada birinci olan yarışmacının muhteşem sesine ve özellikle de sesini kullanma şekline hayran kaldığımı da belirtmeliyim. Önümüzdeki sene için ben favorimi dün akşam belirledim.  Kesinlikle Model Grubu olmalı ve tüm dünya Modeli’in solistinin kusursuz ve berrak sesini tanımlı. 

Yazı henüz getirememişken yaz tatiline son iki hafta kala hepimiz için güzel, sıcak, aydınlık günler olsun….sevgiyle..

2 thoughts on “İyi Pazarlar

  1. Eurovizyon konusunda katılıyorum. İsveç in sanatçısının sesi çok güçlüydü. Ve sesini çok iyi kullandı sonuçta kesinlikle hak ettiği bir sonuç aldı. Can Bonomo’yu da tebrik etmek lazım. Çok sevimliydi. Bizi iyi temsil etti. İyişallah seneye de Daha önceki senelerde aldığımız gibi güzel sonuçlar alırız.
    İyi haftalar

  2. Merhaba , açıkcası Can Bonomo adını bu yarışmaya katılana kadar duymamıştım. Ama yarışmanın gençlere yönelik olması ve Canında genç ve sempatik olması çok hoşuma gitti… yarışmayı izlemedim ancak bana sahnede çok renksiz geldiler sadece erkeklerden oluşan bir grup ! gerçi kardeşim, abla sonuna kadar izlesen sonunda gemi figürü oluşturuyorlar dedi ama …..yine de kutlarım can seni , alışıldık yüzlerden usanmıştık artık , bir yenilik oldun hayatımızda…..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.