İş, Güç ve Kaynağım İnsan

Satır  aralarında yeniden iş hayatına dönmeye çalıştığımdan bahsetmiştim. Hedefler, nitelikler, istekler doğrultusunda iş arama dönemi herkes için farklı gelişen, kimi zaman uzayan zor  bir süreç olabiliyor. Bir süre  aktif çalışmaya ara vermiş olmam ve mümkün olursa yeni bir sektörde başlangıç yapmak istememden dolayı kendimi doğru anlatabilmem çok önemli.

Sevgili İpek’in sitesi Kaynağım İnsan bu konuda çok faydalandığım bir site.   İş arayanlar, işini değiştirmek isteyenler, IK sektöründekiler, eleman alacak olanlar, vs herkese hitap ediyor, titizlikle güncelleniyor. Özgeçmiş hazırlanmasından, mülakatta çıkabilecek sorulara kadar her şey var.  Bu bilgilerin olduğu büyük kariyer siteleri elbette  var ama “Kaynağım İnsan”,  samimi, esprili, yol gösteren, yorumlara anında cevap vermesiyle de interaktif , kendini fazlasıyla okutan bir site. Tıpkı kendi bloglarımızın sıcaklığı gibi düşünün. İzleyicisinin çok olduğunu biliyorum ama eğer siz ilk kez duyanlardansanız lütfen bir ziyaret edin,  anlattıklarıma hak vereceksiniz.

Ayrıca, Kaynağım İnsan, 8. Altın Örümcek Web Ödüllerine aday. İpek, bu yazısında değerlendirmenin uzun süreceğinden  bahsetmiş. Halk oylamasının  olduğu  8-30 haziran tarihlerinde oyumuzu kullanacağız. Verdiğin emekler için teşekkürler ipek, fazlasıyla hak ediyorsun ödülü.

İnşallah ben de çok yakın bir zamanda İşe başladığımı paylaşırım ÇocuklaÇocuk’ta.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Hayırlısıyla güzel bir işe girersin umarım.. iş arayan dostlarıma da siteyi paylaştım, teşekkürler

 2. Zeynep, Lale Abla, çok çok teşekkür ederim.

 3. Özlemcim umarım en kısa zamanda hayali,ndeki işe kavuşursun…
  Kaynağım İnsan da hak ettiği ödüle sahip olacaktır kuşkusuz…

  Sevgilerimle

 4. iyişallah en kısa zamanda gönlünüzdeki gibi bir iş bulursunuz

 5. GeCe, özellikle son sınıf öğrencilerinin çok faydalanağından eminim.

  dshandmade, çok teşekkürler.

  Hilal Timur, aynı durumdayız demek ki, istediğimiz değişiklikler en kısa zamanda olur inşallah.

  Gülcan, hayırlı olsun yeni siten geliyoruz hemen

 6. İpek, yazıyı ilk okuyan sen oldun öyleyse, yazıyı 8 e ayarlamıştık çünkü. Pazar sürprizi olabildiysek ne mutlu, Kaynağım İnsan her türlü takdiri hak ediyor.
  Kariyerim konusundaki güzel dileklerin için de çok çok teşekkürler, amin diyorum.

 7. öncelikle iş arama konusunda kolay gelsin, umarım istedğiniz gibi bir iş bulursunuz. kaynağım insan’a hemen gidip bakıyorum. sevgiler.

 8. merhabalar;
  size maille ulaşamadığımdan burdan yazayım dedim. Egemen’li hayat’ı yeni bir bloga taşıdım ve kısa bir süre sonra da sileceğim tamamiyle. yeni adresimiz;
  http://sevginingsi.blogspot.com/
  sizi de bekleriz…
  sevgiler…

 9. sektör değiştirmeyi düşünen biri için bu paylaşım için size teşekkür etmeliyim. sevgiler..

 10. siteyi bilmiyordum çok güzelmiş özellikle öğrencilerime tavsiye edeceğim

 11. Sevgili Özlem,

  Merhaba, ben İpek.

  Pazar sabahı saat 08:00, interneti açtığımda ilk olarak sizin yazınızı gördüm ve okdum desem …. çok enteresan. Çok ama çok mutlu oldum. Kaynağım İnsan’a vermiş olduğunuz bu destek ödülü almaktan çok daha kıymetli benim için.

  Dilerim en kısa sürede gönlünüzdeki gibi ve sizi kariyerinizde en tepeye taşıyacak niteliklerde bir işe sahip olursunuz 🙂

  Sevgilerimle,

ÇocuklaÇocuk Özlem ☘️  📷 📚 

Blogger 📝 

Kategoriler

Copyright @ cocuklacocuk.com