Instagram- Bloglovin -Feedly

Uzun süredir kendi özel  instagram hesaplarımızı aktif olarak kullanıyorduk. Çok yakın zamanda  eğlenceli görsel platformda  Çocuklaçocuk için de  bir hesap açtık. Bizi  instagramda izlemek için  hesap adımız  “cocuklacocuk” buraya lütfen.   ( Sayfamızdaki alt kısımdaki instagram linkimizden de ulaşabilirsiniz).

ins

Diğer bir konu da Google Reader dan sonra ise  rss ile  blogları takibimiz sekteye uğradı maalesef. Google readera alışmışız, çok kolaymış reader ile sevdiğimiz blogları takip etmek.  Bloglovin ve Feedly olarak iki rss  beslemesine de Google hesabımızı aktardık.  Birbirlerine göre avantaj ve dezavantajları var.  Feedly Bloglovin’e göre daha kullanışlı gibi.  Her ikisi de tabletlerden takip edilebiliyor. Gerçi tablette okuyup beğendiğiniz yazılara yorum yazmak  zor geldiğinden  pc den takibi tercih ediyorum. Bloglovin in Facebook bağlantısı güzel.   Şu anda Feedly baskın geliyor fakat her ikisi arasında da gidip geliyoruz.

Bunun yanında   siz kendi tercihiniz doğrultusunda bizi her iki rss feederdan da takip edebilirsiniz. Sayfamızın  sağ kısmında bloglovin ve feedly her ikisininde linklerini bulabilirsiniz.

Sizin tercihiniz ve yorumlarınızı da duymak isteriz.

feedly

bloglovin1

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    ÇocuklaÇocuk Özlem ☘️  📷 📚 

    Blogger 📝 

    Kategoriler

    Copyright @ cocuklacocuk.com