Her Mevsim Güzel Kapadokya

Bu aralar karlar altında Kapadokya fotoğraflarını çok sık görüyorum instagramda. Karlar altında olsun, güneşli yaz günlerinde ya da yağmurlu baharlarda her mevsim bir başka güzel Kapadokya.  Kayseri’de yaşadığımız dönemde  haftasonları sıkça gidiyorduk. Uzun süre ayrı kalınca bir özledik ve  birkaç ay önce , sonbaharın tüm güzelliğinin hissedildiği günlerde   bir kaç gün de olsa yeniden kavuştuk.:) İrem unuttuğu Kapadokyayı yeniden görmüş oldu, Kerem de ilk kez tanıştı.

Kapadokya92

Kapadokya4 Kapadokya5 Kapadokya6 Kapadokya7 Kapadokya8 Kapadokya9 Kapadokya10 Kapadokya91  Kapadokya93

Kapadokya huzur, dinginlik sakinlik. Bir dolu  güzel proje üretilebilir  o sakinlikte 🙂 İnsan kendini dinlebiliyor bu ortamda.  Terapi gibi.

Bir söz vardı ( nerde okuduğumu hatırlayamadım); “eğer Mars’a gidemiyorsan Kapadokya’ya git”  işte bu kadar, yaşadığın hengameden uzaklaşabileceğin  bambaşka güzellikte  bir yer Kapadokya.

Kapadokya3

Geçtiğimiz yıllara göre biz çok gelişmiş bulduk. Turistelere  yönelik sunumlarda inanılmaz yol almışız, buna gerçekten sevindik.

Tavsiyem Kapadokya’ yı gezmek için mutlaka fırsat yaratın 🙂

Kapadokya1

Kapadokya94

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Benimde görmek istediğim ve bir türlü gidemediğim yerlerden biri.İnşaAllah birgün kısmet olur.Resimler çok güzel. Elinize sağlık..

ÇocuklaÇocuk Özlem ☘️  📷 📚 

Blogger 📝 

Kategoriler

Copyright @ cocuklacocuk.com