Hamarat Diva’lar Yolunuz Açık Olsun

Sevgili Enhar,  Hamarat Diva’ları bir araya getirdi ve harika bir kadın portalı açtı;  Hamarat Diva

Gezdiğinizde göreceksiniz çok emek verilmiş, ince ince işlenmiş. Çok kuvvetli bir ekibin elinden çıkmış. Mutfaktan, hobiye, güzel yaşama kadar herşey var.

Ekipte olmayı  çok  istediğimiz halde bu aralar çözemediğimiz zaman problemlemimiz sebebiyle kısa misafirliklerimiz olacak şimdilik, Hamarat Diva ‘da.  Bu sebeple bizim için de çok özel, heyecanla bekledik dün akşam saatlerindeki açılışını.

Ee, hala gezmediyseniz  buyrun o zaman vakit kaybetmeden.

Ellerine sağlık Enhar’cım, Ellerinize sağlık   arkadaşlar,  yolunuz açık olsun.

9 thoughts on “Hamarat Diva’lar Yolunuz Açık Olsun

 1. canlarım, çookkk sağolun. desteğiniz nasıl güzel geliyor…
  yeriniz hazır bekliyorum, ara uzarsa zaten sıkıştırcam sizi 🙂
  sevgiler,
  enhar
  — Başarılar Enhar’cım, sevgiler

 2. Kaliteli, doyurucu, saygılı (örnekler ordan burdan kopya değil), insanı yormadan gezdiren, kısaca çok hoş bir site olmuş. Bir tek “newsletter” eksik, yeni kayıtları takip etme kolaylığı. Başarılar diliyorum.

  — Enhar’cım yapacaktır onu da sevgiler

 3. Çok güzel bir portal olmuş, üye oldum ama aktivasyon maili gelmedi. Yöneticimiz uyuyor muuuu :)))

 4. ben de hemen gezeyim 🙂 merak ediyordum zaten

 5. Böyle bir siteyi tavsiye ettiğiniz için teşekkür ederim.İnceledim,gezindim,yazıları okudum ve gerçekten çok beğendim.Hemen sık kullanılanlara ekledim.Meğer ne çok bayan varmış yazı yazmayı seven, duygularını,yaşadıklarını,tecrübelerini yazan.Yazı yazanlar önceden birbirlerini tanıyorlar anladığım kadarıyla.Kendilerini ne güzel ifade ediyorlar.Sahip oldukları değerleri ustalıkla belirtiyorlar. Sık sık ziyaret edeceğim bir site olmuş. Yazarları önceden tanımadığım için biraz kendilerinden bahsederlerse daha yakından tanımamız için fırsat olur diye düşünüyorum.

 6. Bende gezdim ve çok başarılı bir site gerçekten.Emeklerine sağlık arkadaşların.başarılar ve iyi yayınlar diliyorum.sevgiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir