Güne Müzikle Merhaba

Çocukların okulunda sabahları  “Güne Müzikle Merhaba Konserleri” ile başlıyor.  Merhaba Müzikte enstrüman çalan  çocuklar kısa bir   parça çalıyorlar. İrem de bu hafta salı günü piyano çaldı sabah okulda. Aman bizde bir heyecan sormayın.   Sürekli takipçiler bilirler kızım, 2 senedir ISM (İzmit Sanat Merkezi) de piyano dersine devam ediyor. Burada anlattığım olaydan sonra daha da sarıldı piyanoya, günlük düzenli çalışıyor artık.

Seçtiği parça “Dark Eyes- Bir Günah Gibi”   evdeki çalışmalar da benim de severek dinlediğim bir parça.   Mini konser günü servisinin geç kaldığını söyleyerek benim okula bırakmamı istedi.  Benim okula bırakmam  onları daha çok mutlu etti. Özellikle Kerem son zamanlarda ” bizi neden okula bırakmıyorsun, herkesin annesi bırakıyor” diye sık sık tekrarlıyor:( Çalışınca böyle bir şansı çok az yakalayabiliyorum ben maalesef.

Dark Eyes- Bir Günah Gibi şarkısını çok güzel çaldı. Gurur duydum kızımla. Ardından hep birlikte Andımız okundu. Sonrasında  çoçuklar sınıfa, ben işe.  Bu kısacık konser gün boyu enerjim oldu benim 🙂

 Güne Müzikle Merhaba Konserleri için okulumuzun müzik bölümüne teşekkür ediyoruz.

İşte İrem’den Dark Eyes

1 thought on “Güne Müzikle Merhaba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir