Gülümseyin

Şirin “Gülen  Surat Amigurumi”lerimizle yüzlerinizi birazcık gülümsetebildiysek ne mutlu bize. Aynı amaçla ördük bu gülen yüzleri,  her baktığımızda gülümseyelim, gülmeyi unutmayalım diye. Buzdolabı magneti olarak düşündük ve şu anda da buzdolabımızı süslüyor.

Küçük toplar örüp,  gülen ağzı işleyip, kilitli gözlerimizi sabitledikten sonra elyafla doldurdum topları. Niyetim  kalpli örgü magnette olduğu  gibi örgüyü kapatmadan mıknatıs yerleştirmek ve mıknatısı içte bırakmaktı. Ama elimdeki mıknatısların gücü buna yetmedi. Ben de içe bir mıknatıs koydum, örgüye devam ettim mıknatısın boyutuna göre çok az bir açıklık kaldığında içteki mıknatısın üzerine dışarda kalacak şekilde bir  mıknatıs daha yapıştırdım. İstediğim gibi olmasa da  fena olmadı.

Mutfağımızın aldığı ışık yeterli olmayınca, ( İçinden güneş çıkmayan bir mutfak istiyorum, sevgili Evren! 🙂 )  çerçevemizin üzerinde fotoğrafladım, çok da hoşuma gitti. Gülen suratları sadece buzdolabı  magneti  olarak değil, çalışma masanızda, ofisinizde fotoğraf çerçevelerinizin kenarında da kullanabilirsiniz.

Güzel, bol kahkahalı geçsin gününüz.

9 thoughts on “Gülümseyin

  1. Canım ne güzel düşünmüşsün. Gülmeye hasret kaldığımız şu dönemde çerçevenin kenarından her daim bize gülerek bakan bir surat 🙂 Ellerine sağlık.

  2. Öncelikle gülümseten,bu şirin magnetlerle sayfanızda karşılanmaktan ve doğum günüm nedeniylebıraktığınız mesaa çok mutlu oldum..
    ellerinize ve yüreğinize sağlık…
    sevgiyle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir