GAMZE’DEN FİMO KARTLAR

fimodan kadın yüzleri

Sevgili arkadaşımız Gamze, yeni yılın hemen öncesinde 10 marifet.or da bir kampanya başlatmıştı. Marifet kasabası sakinlerinin birbirlerine el yapımı kartlar yapıp göndermesi üzerine. Çok hoşumuza giden bu kampanyaya biz de katıldık. Posta kutularımızdan faturanın dışında bir şeyler çıkacağı heyecanı sardı bizi. Ve ilk kartımız Sevgili Gamze’den geldi.

Fimodan yapılmış muhteşem güzel kartlar. Kendisine buradan da teşekkürlerimizi sunuyoruz. Çok güzeller bu kartlar, ellerine sağlık!

Ayrıca Gamze’ciğimizin www.fimo.web.tr adındaki sitesini mutlaka ziyaret ediniz. Fimo mucizelerine tanık olacaksınız.

Dahası “Hakkında” kısmında fimo dışındaki çalışmaları bulunmakta. Bizim favorimiz olan Türkiye?nin ve dünyanın farklı yüzlerini maskelere taşıdığı Yeryüzü’nün Yüzleri” isimli projesini mutlaka inceleyiniz lütfen.

fimoyla  yeni yıl kartları

fimodan kadın yüzleri

7 thoughts on “GAMZE’DEN FİMO KARTLAR

  1. bir ara fimo çılgınlığım vardı…bunun için bir sürü dergi ve cd ler bile almıştım..tabii3-4yıl oldu…bir sürü kolye ucu yapıp hediye etmiştim sevdiklerime…ya düşündüm de ben gerçekten hobiye çok sarmıştım bi araalr…takı,ahşap,cam boyama….şimdi yazı ve şiir yazmaktan bıraktım bu işleri:(( ama sizin gibi maharetli ellerin yaptıklarını görmek ve okumak da ayrı bir keyif…insanaşevk veriyorsunuz…başarılarınız daim olsun:))

  2. Cok guzeller :)) Gercekten muhtesemler :))
    Ben de mi fimo ogrensem ne acab :))

  3. Inanilmaz guzel olmuslar, ist’da olmayi boyle zamanlarda cok istiyorum.Bu ara tum Ist’da el isi cok guzel seyler yapiliyor:)

  4. Eveet , ben görmüştüm sizin yaptıklarınızı da , gerçekten Gamze’nin yaptıkları da çok güzel olmuş.
    ellerinize sağlık

  5. cok hoş olmuslar..bende bu fimoyla bır seyler yapmak ıstıyorum hatta tesaduf eserı yasadıgım yerdede bulma ımkanım oldu 🙂 ama nereden ve ne yaparak baslayacagımı bılemedım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir