Fimo Faaliyeti – Aylar Sonra

Bir yılı geçmiş, çok sevdiğimiz fimoyu elimize  almamışız, en son Fimo ile Kaplanmış Kumbara yapmıştık. Uzun zaman lazım,  istediğin desenler için kafa yormak lazım , masayı toplayıp kaldırmadan çalışabilmek lazım diye belki de. Geçen haftalarda    yeğenimiz Yağmur sitemizdeki fimoları görünce, “ben  fimo yapmak istiyorum” dedi. Yağmur’cum 2 kez duymadım seni değil mi, he he .  Kerem Bey’le fimoyla uğraşmam mümkün değil gibi geldi. Bir de İrem faktörü var tabi, Fulya ile fimo çalışırken İrem ve Oğuz Kaan yokken yapmaya çalışıyorduk ki, gelip fimolarımıza ortak olmasınlar diye :).  Malum fimo pahalı bir malzeme ve   çocukların  kendi oyun hamurları gibi bolca kullanıp bir de “hepsini pişir” diye tutturmaları  sıkıntı oluyordu. Yağmur, ısrarla tekrar   isteyince fimolarımızı çıkardık, iyi ki  de  istemiş. Yağmur ablasıyla saatlerce çok güzel vakit geçirdiler, ben de  arada eşlik ettim onlara.

Yağmur’un mavi kaplumbağasına ve timsahına bayıldım ben. Çok güzel masa süsü olabilir. Adını yazdığı fimo buzdolabı magneti olabilir.

Kızımınkiler de   çok şirinler. Yaptığı parçalar bundan fazlaydı ben yarısını eledim pişirmeden önce. Faaliyet Yırtıcı Anne, yine yaptı yapacağını,  İrem üzüldü, o üzülünce ben yine üzüldüm 🙂

Bu fimolar ortaya çıkınca bir heves geldi bize, yılbaşı sürprizimizi fimo ile yapacağız.  Gelecek hafta  inşallah hoşunuza gidecek bir paylaşım olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Evet GeCe’cim, arada fırsat vermek en iyisi

 2. çocuklar böyle aktivitelerle sanatçı olacaklar ama pahalı olunca insan tereddüt ediyor tabi yine de aradafırsat vermek lazım ki böyle harikalar ortaya çıksın

 3. ben çok seviyorum fimoyu ama çok katılamadım Yağmur Ablasıyla yaptı. Bu haftasonu fimo ile uğraşma planım var ama.

 4. Yağmur’cum, canımsın, asıl biz teşekkür ederiz, çok güzel yaptıkların. Seni çok seviyoruz, öptük

 5. özlem ablacım gerçekten çok güzel olmuş hepsi herşey için tekrar çok teşekkür ederim sizi çok seviyorumm iremi keremi amcamıda öp benim için iremcik üzülmesin tekrar görüştüğümüzde oyalancak bişey buluruz biz:):)

 6. Cocukla Cocuk öncelikle yorumdan da takip ederek yazdığınız için teşekkür ederim, ayrıca dinocan olana bayıldım her biri ayrı şeker ama favorim DİNOCAN HEYO 🙂 Bu arada nasıl da terapi olmuştur size. Yalnız onca çocuk fimo ve senin sabrına helal diyorum mucx 🙂

 7. Lale Abla, yarıyıl tatili terapi olacak o zaman ne güzel, bekliyoruz yapacaklarınızı sitenizde.

  Enerji’m, çocuklar müthişler valla, yeter ki fırsat verebilelim

  Eda, fimoyu denemeni tavsiye ederiz.

  Pelin’cim, sen de magnetçisin .

  Mavianne’m, komikti halimiz gerçekten, özledik birlikte çalıştığımız o günleri.

  Smilena, Çok teşekkürler

 8. merakla bekliyor.
  minik eller harika şeyler yapmışlar…

 9. canım bunlar süper olmuşşş
  ellerinize sağlık
  çocuklardan kaçamak fimo yapmanıza çok güldüm :))))
  öpücükler size
  iyi haftasonları

 10. Çok beğendim,bende tam çok güzel magnet olur diyecektim 😉 minik elleri öperim…

 11. Fimo çok eğlenceli bir şey olsa gerek, çok hoş olmuş hepsi de 🙂

 12. Ellerine sağlık.Çocuklar ne kadar yaratıcı oluyorlar:)

 13. Kızlarla , yarıyıl tatilinde fimoyla oynayacağız biz de. Görümcemin kızı o kadar güzel şeyler yapmıştı ki inanamadık. Ah faaliyet yırtıcı anne yinemi yırttın İrem’in faaliyetlerini:)))

  Hepsi çok şeker olmuşlar.

ÇocuklaÇocuk Özlem ☘️  📷 📚 

Blogger 📝 

Kategoriler

Copyright @ cocuklacocuk.com