“Family Portraits” Fotoğraf Yarışması

Fotoğraf çekmekle ilgilenen arkadaşlara bir haberimiz var.  Bir aile fotoğrafı yarışmasından bahsetmek istiyoruz. We Are Social isimli iletişim ajansından gelen bir mail vasıtasıyla haberimiz oldu “Family Portraits” fotoğraf yarışmasından. Ajanstan Orkide Hanım, yarışma hakkında şöyle yazmış;

“Sözünü ettigim yarisma,  müşterimiz olan Hotpoint’in (www.hotpoint.eu) düzenledigi “Family Portraits” adli fotograf yarismasi. Isminden de anlasılacagi gibi konumuz, aile. Sizin için aile ne ifade ediyor, bunu bir fotografla anlatmanizi istiyoruz.”

Yarismaya katılmak için tek yapmanız gereken, fotoğrafinizi Hotpoint’in Resmi Sitesi’nde ) yayinlamak ve fotografinizin en çok oylananlar listesine girmesini beklemek. En fazla oy toplayan ilk 100 fotograf, Steve McCurry (“Afgan Kiz’i” çeken Amerikali ünlü fotografçi) baskanligindaki bir jüri tarafindan degerlendirilecek ve kazanani belirleyecek.

Kazanan aile, Steve McCurry’nin kendi stüdyosunda  özel bir fotograf çekimi ve unutulmaz  bir hafta geçirmek için New York’a gidecek.

İlgilenen okurlarımıza duyurulur.

Ayrıca Orkide Hanım’a Cocuklacocuk.com hakkındaki güzel sözleri için bir kez daha teşekkür ederiz.

 

Not: Yukarıdaki fotoğraf, http://family.hotpoint.eu/gallery/ dan alınmıştır.

1 thought on ““Family Portraits” Fotoğraf Yarışması

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir