Erciyes Kayak Merkezi- FIS Snowboard Avrupa Kupası

Tam 1 ay sonra yeniden bir kar yazısı yazmak komik oldu aslında. Bazen böyle uzunca süre yazamıyoruz.  Ha bugün ha yarın derken olmuyor,   içinden gelmeyince.  Ülkece öyle zor zamanların içindeyiz ki… Oysa güzel haberler duymak istiyor insan ülkesinde; bilim , sanat, spor, doğa konuşmak… Bu konunun dibi yok…

Şimdi güzel bir  etkinlik haber verebilmenin mutluluğu içindeyiz.

Uluslararası Kayak Federasyonu (FIS) ve Türkiye Kayak Federasyonu işbirliğiyle FIS Snowboard Avrupa Kupası,  bu haftasonu Erciyes Dağı Kayak Tesisleri’nde gerçekleşecek. Erciyes’te ilki düzenlenen etkinlikle, Avrupa Snowboard Şampiyonası tarihte ilk kez Türkiye’de düzenlenmiş olacak.  Daha detaylı bilgi için bu adrese lütfen.

Fotoğraflar yarı yıl tatilinde gittiğimiz Erciyesten.  Kayseri’den taşındıktan sonra Erciyes’e gitme fırsatımız olmamıştı. Ve aradan geçen 8 yılda inanılmaz iyi yönde gelişmiş Erciyes. Bravo diyorum emeği geçen herkese, ellerinie sağlık.  Dağ yollarıyla tesisleriyle, pistiyle harika olmuş. Kayseri’nin Erciyes in güzel temiz havası zaten malum. Bu yıl sezon sonuna yaklaşıyor ama ilk fırsatta gidin görün Erciyes’i, gurur duyacaksınız eminim.

Kayseri memleketimiz, uzaklarda olsak da hep gönlümüzde…

Fulya’cımla görüşme için de fırsat oldu   kısa Kayseri tatilimiz.  Bu yıl çocuklar kayak yaparken çok eğlendi. Seneye yine gideceğiz inşallah.

 

Erciyes1

Erciyes2 Erciyes3 Erciyes4 Erciyes5 Erciyes6 Erciyes7 Erciyes8

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Cok güzel sayenizde orada gibi oldum teşekkürler

  2. Muhteşem manzaralar Özlemciğim.Gerçekten görülmeye değermiş.Biz Ankara’da şu an baharı yaşıyoruz ama dediğin gibi ülkemizde oldukça üzücü durumlarla karşı karşıyayız ki güzel şeyler yazacak duygu ve düşünce de değiliz maalesef. İnşaAllah ülkemiz üzerindeki kara bulutlar tez zamanda yok olurda, aydınlık günlere kavuşuruz. Sevgiler.

ÇocuklaÇocuk Özlem ☘️  📷 📚 

Blogger 📝 

Kategoriler

Copyright @ cocuklacocuk.com