En Yeni En Şık Peçetelikler

Bir kaç gündür elimde olan bir çalışma bu. Aslında çok da pratik, çabucak yapılabiliyor ama ben vakit ayıramadığımdan oyalandım. Daha önce dore renkli kurdele kullanarak benzer peçete halkaları yapmıştım. Onları o zamandan beri kullanıyorum hiç deforme olmadılar. Bir de gümüş renkli peçetelikler bulunsun diye düşündüm, bunları hazırladım.

Her bir peçete halkası için plastik perde halkalarından ikişer tane kullandım. Diğerlerinde tek kullanmıştım ama bu modelde tek ince durdu. İki halka biraradayken gümüş renkli kurdele ile sardım.

Halkanın tamamı kaplanınca kurdelenin ucunu halkanın iç tarafına yapıştırıcıyla tutturdum. Kenarlarına da yapıştırıcı sürerek parlak taşları yapıştırarak tamamladım. Elimde on iki tane halka olduğu için sadece altı tane peçetelik yapabildim. Perde halkası alarak takımı tamamlamam gerekecek.

En yeni peçee halkalarımız diye de başlık attık , o kadar peçete halkası yapmışız ki..boncuktan, örgüden , ve hatta keçeden, en çok beğenilen peçete halkalarımız ise ilginç bir malzemeden

1 thought on “En Yeni En Şık Peçetelikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir