En Tavsiye Filmler

Son zamanlarda çok fazla film izledik. Özellikle Antalya’daki tatilimiz esnasında çocuklarla birlikte oturup bir akşamda iki film bile üstüste seyrettiğimiz oldu. Bu filmlerden en çok beğendiğim ve etkilendiklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Bunlardan ilki Intouchables orjinal adıyla Dokunulmazlar. 2011 yapımı, engelli bir zenginle genç ve fakir bir siyahi nin  dostluğunu anlatan, konusu gerçek hayattan alınmış bir film.  Çok severek izlediğimiz, yeri geldiğinde kahkahalarla güldüğümüz, bazen duygulandığımız, güzel dersler alınabilecek eğlenceli bir filmdi.  Birkaç diyalog u göz ardı edecek olursak 10 yaş üstü çocuklarla da izlenebilecek bir keyifli bir film. Mutlaka izleyin.

Shearlock Holmes filmlerinin ikisini de çok eğlenerek izledik.  Meşhur dedektif  Shearlock Holmes’in Watson’la birlikte akıl almaz planları çözümlemesi, kılıktan kılığa girmesi, topladığı inanılmaz ipuçları ve bunları değerlendirme tarzı ile serinin her iki filmi de mutlaka izlenmeli .Yine 10 yaş üzeri  çocuklar için de uygun ve anlayabilecekleri bir film.

Şİmdilik bahsetmek istediğim son tavsiyem Gece ve Gündüz. Tom Cruise ve Cameron Diaz’ın başrolde oldukları çok eğlenceli bir ajan filmi. Tom var, Cameron var, bol aksiyon var, dünyanın dört bir tarafından bol manzara var, bol bol gülmece var, entrika var..daha ne olsun…mutlaka izlemeli.intouchables1

2 thoughts on “En Tavsiye Filmler

  1. Bayılırım film tavsiyelerine…üçünü de izlememiştim. Listeme aldım. Hatta ilk filmi liste başı yaptım.

  2. holmes benimde favori filmim …hatta televizyonda rastladıkça bir kaç kez izledim acayip keyif aldım. tabii çocuklarda..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir