Eğlenceli Kahve Falı

Türk Kahvesi dediğin dostlarla içildiğinde daha bir güzelleşiyor bu bir gerçek.  Fakat kahve deyince  anladığım tek şey “Türk kahvesi” olunca  kendi  başıma da kahve keyfi yapıyorum elbette.  Faldan hiç anlamam ama arada kapatır bir şeyler görmeye zorlarım kendimi 🙁 Aslında o gerçeğe yakın şeyler anlattığı söylenen falcılardan  da korkarım laf aramızda, benimkisi eğlence, gerçeğe yakın olması gerekmiyor hatta mümkünse olmasın, ürpertmesin beni anlatılanlar.

Ben fal kapattıkça, İrem de merakla bekliyordu soğumasını, geçenlerde kahveme bakıp öyle güzel şeyler anlattı ki hep aradığım falcı yanındaymış diye sevindim 🙂 Çikolata tepeleri, kediler, uyuyan köpekler, ata binen  prensesler…  O’nun  kuvvetli görsel algıları  ve resim yetneğinden tahmin etmeliydim aslında falcılığı iyi kıvıracağını. O gün bugündür benim evdeki kahve keyiflerimin ardına İrem’in fal yorumları eklendi, bize de birlikte paylaşacak yeni bir eğlence çıktı.

4 thoughts on “Eğlenceli Kahve Falı

 1. Her öğle yemeği sonrasında bir fincan Türk kahvesi, yanında bir parça bitter çikolata olmazsa, olmaz:) Kahve gibi keyifli güzel pazarlar…

 2. Hımm… At murat demektir, dileğiniz olacak efendim 🙂

 3. ooh tüm falcılar İrem gibi olsa… fallarda çikolata dağları, pasta evler olsa hep…
  Biz de kuzenlerle bir araya gelince çok eğleniriz. Teyzem bize bir fal bakar mübarek fincan hayavanat bahçesi gibidir… Hberci kuşlar, balıklı kısmetler, yeni ev müjdeleyen kaplumbağalar, uğurlu filler, kısmet taşıyan develer:))

  Sevgimle

 4. Lale abla , çocuk hayalgücüyle İrem’in falı da hayvanat bahçesi kıvamında, çok gülüyorum anlatırken.

  Kiraz, ne güzel bir haber, inşallah.

  Dekor Guru, kesinlikle haklısınız, kahve ve çikolata ikilisi yemekten sonra muhteşem oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir