Deri Canavar

Oyuncak mikrobumuz H1N1 den sonra çocukların benden garip oyuncaklar dikmem için taleplerinde müthiş bir artış oldu: Genelde zümrüt-ü anka kuşu, uçan dinazor, ateş saçan ejderha  şeklinde olan istekleri yerine bu seferki tercihleri canavar çeşitleriydi.  Benimki tek gözlü olsun, benimki 5 kollu olsun, sırtında kolları olsun, üstünde kanatları olsun…..Yok artık dedim siz beni ne zannediyorsunuz?  Ben size en şirininden bir canavar dikeyim de görün bakalım

Minik canavarımı daha önce servislerimde kullandığım deriden artan parçalarla yaptım. Ters tarafından dikip çeviremeyeceğim için düzünden diktim. Boşluk bıraktığım bir kenarınından içini hafifçe elyafla doldurdum ve makina dikişiyle kapattım. Tek göz yapıştırdım ve sarı yünden saç yaptım.

Peki beğendiler mi benim şirin canavarı bizimkiler? Birbirlerine centilmenlik yapıp bu seninki olsun istersen; bir sonraki benim olsun dediklerine göre, hiç sanmıyorum:)

8 thoughts on “Deri Canavar

 1. uzun bir aradan sonra dikiş makinası ortaya çıkmış…..Gerisi gelir bunun şimdi….

 2. aa haksızlık etmişler.. bence çok güzel olmuş. şirin bi kere. belki de şirin olduğu için istemediler. korkunç bişeyler düşünüyolardır belki canavar denince. fotoğrafı egemen’e gösterip “bu ne bil bakalım oğlum” dedim. “yeşil yıldız” dedi :))

 3. Şoook şeker olmuş bu yaaa.
  Eline sağlık.
  Ah benim de dikiş makinam olsaydı hemen yapardım 🙁
  Sevgiler

 4. Fulya’cım tam dediğin gibi 🙂

  Enerji’m çok sevindim beğenmene

  Gülcan’cım, Egemen’in yorumuna bayıldım , teşekkür ettim kendisine

  Annelerin Günlüğü, hiç durmayın alın bir makina, çok keyifli bir uğraş dikiş dikmek:)

 5. canım benim şu anda antalyadayım yorumunu okuyunca hemen geldim
  eğitim salonunda net var
  canım ev aykkabılarını forum avm deki kipa dan aldım
  sevgiler

 6. Canım çok şirin olmuş ellerine sağlık, şekerler beni çok güldürdü centilmenlik konusunda, hakikaten onlar bencede daha korkunç bir canavar umuyorken çok sevimli bir canavar çıkmış ortaya çooooook öpüyorum ikisinide tabii senide…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir