5 responses

 1. Selda
  8 Ekim 2008

  Ellerine saglik ugrasmissiniz, en azindan yabancilarin yaptiklarini taklit etmemissiniz, ama kahramaninizi ben Noel Baba ile kiyaslamak istemiyorum,cunku… Noel baba verici, paylasici bir insanken, Nasrettin Hoca da tam tersine, “uyanik, bencil, firsatci bir adamin teki” yalan mi? Bu adamin neden bu ulkede kahraman olmus oldugunu hala anlayamadim.

  —-
  Selda, öncelikle hoşgeldin blogumuza.
  Noel baba ile Nasreddin hocayı bu şekilde karşılaştırman bizi çok şaşırttı. Biz Nasreddin Hocanın “uyanik, bencil, fisatci bir adamin teki” olduğunu kesinlikle düşünmüyoruz. Bilakis uyuyan halkın gözünü açan birisi olduğunu düşünüyoruz, bu yüzden de kahramanlığı hakettiği düşüncesindeyiz.

  Cevapla

 2. emine
  17 Mayıs 2009

  muhtesem valla cooooooook beyendim ellerinize sağlık

  Cevapla

 3. serap devrim
  1 Haziran 2009

  arkadaşlar eşim ile beraber çocuk tiyatrosu sergiliyoruz oyunlarımızın senar yolarını tamamen biz yazıyoruz çünkü amacımız kel oğlan ve nasrettin hoca gibi milli kültürümüzü çocuklara sevdirmek .lakin ortada bukonuda çalışmalar okul öncesi çocuklar için bir senaryo bulunmuyor biz yaptık yapmayada devam edicez bize sahip çıkan antalyadaki tüm eğitim kuruluşlarına teşekkür ediyoruz.bize sahip çıkmayan defaatlerce aramamıza ramen akşehir nasrettinhoca derneği ankara nasrettin hoca derneği antalya nasrettin hoca derneğini kınıyoruz böyle işte arkadaşlar eğitimci öğretmenlerimiz sayesinde yaşatmaya çalışıyoruz

  Cevapla

 4. sinem
  18 Mart 2010

  muhteşem

  Cevapla

 5. Nazan
  18 Eylül 2015

  Ellerinize sağlık, çok güzel olmuş…

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top
mobile desktop