Dayanışma İçindeki Çocuklar Kampanyası

Imaginarium’un düzenlediği “Dayanışma İçindeki Çocuklar Kampanyası”; çocuklarımıza, oyuncaklarını paylaşmayı öğretecek güzel bir kampanya.  Bizdeki oyuncak paylaşımlarımız gizli saklı gerçekleşiyor zira yüzüne hiç bakmadıkları oyuncaklar bile olsa   başka birisine verileceği zaman kıymete biniyor. İyi bir şey mi?  Hayır.

Detayları aşağıdaki bültende bulacağınız “Oyuncakları Paylaşalım Kampanyası” nda çocukların da aktif katılımı  ile yardımlaşma bilinci kazanmaları hedeflenmiş. Bizden duyurması…

Imaginarium, 6 Kasım – 25 Aralık tarihleri arasında düzenlediği, ?Dayanışma içindeki çocuklar? kampanyası ile çocuklara, oyuncaklarınızı paylaşın çağrısında bulunuyor.

İspanyol oyuncak devi Imaginarium, bulunduğu tüm ülkelerde düzenlediği ?Dayanışma İçindeki Çocuklar? kampanyası ile çocukların kendi yaşıtlarına yardım etmesini sağlayarak dayanışma, yardımlaşma ve sevgi bilincini aşılıyor.

İlki 2008 yılında düzenlenen kampanyanın şartları bu yıl da değişmiyor; kampanyaya destek verecek olan çocuklar bir ayakkabı kutusu içerisine sade, dayanıklı, pil içermeyen, kötü durumda olmayan, şiddet ve savaş unsuru taşımayan oyuncaklar ile okul malzemeleri, el işleri ve aksesuarları koyarak Imaginarium mağazalarına getiriyorlar. Imaginarium, Türkiye?de oyun çağında olan çocuk esirgeme kurumlarında, yetimhanelerde ve bakım evlerindeki çocuklara ulaştırıyor.

Daha önce 28 ülkeden 65.000?in üzerinde çocuğun dayanışma hediyesi aldığı kampanyada, bu yıl Imaginarium Türkiye olarak daha fazla çocuğun gelişimine ve eğitimine destek vererek Türk çocuklarının dayanışma ruhunu tüm dünyaya ilan etmek için, her çocuğu kampanyaya katılmaya davet ediyor.

OYUNCAKLARIN BIRAKILACAĞI IMAGINARIUM MAĞAZALARI:

Imaginarium City?s / Imaginarium Kanyon / Imaginarium Artell Forum-Kemerburgaz / İSTANBUL

Imaginarium Panora / ANKARA

6 thoughts on “Dayanışma İçindeki Çocuklar Kampanyası

  1. bu harika bir haber… bende bunu mutlaka bloğumda yayınlamak istiyorum…

    ve hayırlı mutlu huzurlu bayramlar diliyorum size ve ailenize…

  2. Bizim acilen katılmamız lazım buna 🙂 İnci’nin yaş grubuna göre ayıklanması gereken oyuncaklarını ayrıp hemen katılalım. Sağlıcakla.

  3. Duygu, ne kadar çok kişiye yayılırsa o kadar iyi…
    Hayal Arkadaşlarım, ne güzel, İnci için güzel bir tecrübe olacaktır.

  4. bunu açalya ‘da okumuştum ama bir kampanya dahilinde miydi bilmiyorum bence de harika bir uygulama

  5. Evet bugünlerde bir çok blogda paylaşılıyor kampanya. Ne kadar çok kişiye ulaşırsa o kadar iyi

  6. harika bi kampanya bu. bizde de gizli saklı veriliyor oyuncaklar. çünkü sizin de dediğiniz gibi aynen bizde de yüzüne baklımayan oyuncaklar verileceği zaman en kıymetli oluyor. ben de çaktırmadan teker teker yokediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir