Çocuklarla İzlenebilecek Filmler

Geçtiğimiz haftasonu hepimiz için çok keyifliydi. Benim delikanlılar kuzenlerinin haftasonunu bizde geçireceklerini öğrendiklerinden beri haftasonunu sabırsızlıkla bekliyorlardı. Cuma akşamı birlikteliğimiz keyifle başladı. Akşam yemeğinden sonra patlamış mısırlarımızı da alarak televizyonun karşısına geçtik. Seyrettiğimiz ilk film Kung Fu Panda 2 idi . İlkini de sinemada izlemiş çok beğendiğimizi belirtmiştik. İkinci filmi de ilki gibi çok keyifliydi. Başarılı görseller , duygusal içeriği ve heyecanlı sahnelerle oldukça sürükleyici bir animasyondu.

Cumartesi akşamı izlediğimiz film de. Babamın Penguenleri idi.  İçinde hayvan geçen her film bizim için güzeldir özellikle de penguen gibi sevimli olunca seyretmeye doyum olmadı. Öyle şekerlerdi ki penguenler, evde arslan yavrusu besleme hayalimize bir de penguen eklendi. Bana gore filmin tek sıkıcı yanı başrolünü Jim Carrey’in oynuyor olmasıydı ki her filminde aynı tiplemeyi görmekten sıkıldık artık.

Ve olmazsa olmazımız izlemekten asla sıkılmadığımız Forest Gump bu kez de 5 yaşındaki Batu’ya tanıtıldı. Batu biraz anladıi biraz anlamadı ama olsun. En iyi 1000 film arasına girmiş olan film bizde

2 thoughts on “Çocuklarla İzlenebilecek Filmler

  1. Jim Carrey’e bin bir surat derler ama her suratıyla neredeyse aynı tiplemeyi yapıyor.
    Forest Gump benim de izlemeye doyamadığım bir filmdir.Başarı hikayelerini seviyorum …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir