7 responses

 1. canan pirci
  28 Mayıs 2008

  kumaş boyama kalemi nerede satılır markası var mı sorduğumda bana şaşkın ifadelerle bakıyorlar nasıl edinebilirim bana bir yol gösterin lütfeeeen

  Cevapla

 2. stalker
  19 Haziran 2008

  hocam kumaş boyama kalemi nerde satılır bilmiyorum ama ben paint marker die kalemler var onlardan kullanıyorum! tabii fabercastel in versatil kalemleride kumaş yıkandıktan sonra hemen çıkmıyor!

  saygılar!!

  Cevapla

 3. Ayse
  10 Temmuz 2008

  waaaaw bu da super bir fikir. cocuklar nasilda hevesle ve sevgiyle giyerler desenlerini kendileri olusturduklari tisortleri…supersiniz :))

  Cevapla

 4. aysel
  12 Eylül 2008

  merhaba…
  Ben de çıkmayan kumaş kalemlerinden elde etmek istiyorum.. Miktarı çok olacak biraz. Marka verebilir misiniz. Bana yardımcı olur musunuz.. Tşkler..


  Merhabalar,
  Kendi tişörtünü yap yazımızda kullandığımız marka kalemler net olarak görülmektedir. Piyasada başka hangi markalar var emin değiliz, kırtasiyeden rastgele almıştık.

  Cevapla

 5. suat
  30 Nisan 2009

  bence çok ğüzel bir tasarım… suat çetin

  Cevapla

 6. Damla
  9 Kasım 2010

  Ilgaz geçen gün kendi tişörtlerinden birine hiçbir kağıda çizmediği gibi bir insan yüzü çizmiş, onu kalıcı hale getirmek için kumaş kalemi ararken bakın kendimi nerede buldum 🙂 Çok güzelmiş bunlar çok, yarın hemen Ilgaz’a göstereceğim.

  Cevapla

  • Cocuklacocuk
   9 Kasım 2010

   Damla, çok sevindik, bu şekilde ulaştığına, merak ettim şimdi Ilgaz’ın çizdiğini de yaptıktan sonra paylaş olur mu ?

   Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top
mobile desktop