Çocuklaçocuk Bebekleri – Turuncu Bebek

Upuzun bacaklı Çocuklaçocuk bebeklerini ilk yaptığımızdan bu yana , küçük değişikliklerle hep daha güzelleştirmeye çalışıyoruz. İşte ÇÇ Bebeklerinin   son versiyonu ile karşınızdayız.

Turuncu saçlı bebeğimiz mahallenin sakinlerinden, Pembe Safinaz ve  Mavi Safinaz tarafından önce bir güzel süzülüyor ama O?nun başı artık daha dik, pek de umrunda değil bu bakışlar.

Tek yenilik boynunun daha dik duruyor olması değil aslında. Kollarını da istediği gibi hareket ettirebiliyor   sevindiği durumlar karşısında “Oley”  yapabilmek  artık çok kolay.

Hareketli eklemlerle bizi tanıştıran ve  ÇÇ bebeğini konfora kavuşturan sevgili Hayal Arkadaşlarıma çok teşekkür ediyoruz.

Ayrıca son farklılık olarak,  bizden ayrıldığı zaman üzerinde  her zaman bizi anımsatacak bir anı taşıyacak, ÇÇ etiketi.

Aslında biz pek satış yapmıyoruz, yapamıyoruz, sebepleri upuzun ama hediyelerimizin üzerine imzamızı bırakmak için Etiketin Olsun sitesinden edindiğimiz etiketleri sevdik.  Özellikle satış yapanların siteyi ziyaret etmelerinde fayda var, dikişli yapıştırmalı bir çok etiket alternatifi mevcut.

9 thoughts on “Çocuklaçocuk Bebekleri – Turuncu Bebek

 1. bence çooooook şirin olmuş.nasıl da yakışmış turuncu saç.etikete ayrıca bayıldım .şimdi hemen inceleme yapıcağım çok hoş bir fikir..
  ellerinize sağlık…

 2. Kafadan fışkıran saçlara bayılıyorum. Çok güzel olmuş. Elinize sağlık. Sevgiler.

 3. Nedret Abla,çok teşkkürler

  Smilena, senin uzman gözüyle beğenmene çok sevindik. Etiketler senin ürünlerin için süper olur, sevgiler.

 4. Şaçlar ve renkler yine çok güzel olmuş.. pek şirin… etiket olayına da bayıldım… çocukların giysilerine isim yazmak bazen sorun oluyor… bu harika bir fikir..

  inceliyorum hemen…

 5. bebek çok şirin
  etiket olayı çok güzel iyi düşünmüşsünüz

 6. Kreşe başlayacak kızımın kıyafetleri için ben de bu tarz bir etiket arıyordum.Ne iyi ettiniz de link verdiniz:)

 7. ÇALIŞMALARINIZI ÇOK SEVEREK TAKİP EDİYORUM SİZİ YÜREKTEN ÇOK TEBRİK EDİYORUM BU BEBEKLERDE ÇOK HOŞUMA GİDEN BİR ÇALIŞMA BENDE KÜÇÜK KIZIM İÇİN YAPMAYI DÜŞÜNÜYORUM AMA NASIL YAPILDIĞINI(BU SAYFANIN BAŞINDA OLDUĞUNU VE MODELİNİN NASIL OLDUĞUNUN AÇIKLAMASI VARDIR SANMIŞTIM) BULAMADIM ACABA YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİZ?AYRICA ŞU ETİKETİN SİTESİNİ TEKRAR VEREBİLİRMİSİNİZ?

 8. Sule, tesekkürler guzel sözlerin için. aslında yakın bir zamanda çç bebeklerinin kalıplarıyla ilgili bir çalışma yapacağız, biraz beklemek gerekecek maalesef. Etiket sitesi yazıdaki linke tıklarsan açılıyor, etiketin olsun adı. Sevgiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir