Çocukla Çocuk En Çok Okunanlar

Pratik Anne‘den gelen mim üzerine en çok okunan 5 yazımızı listeliyoruz. Bizi eski yazılarımıza döndürdüğü için de kendisine teşekkür ediyoruz.

Biz alt yapı olarak wordpress  ve istatistik aracı olarak da analytics kullanıyoruz. Bu yüzden verilerimiz de  kategoriler vs başka detaylar da var. En çok okunan “El becerileri” kategorimiz listenin başında olmakla birlikte yazılara baktığımızda listemiz şöyle;

1- Ponpon Civciv ;   Detaylı ponpon yapılışını ve ponponlarla yaptığımız civcivleri anlattığımız yazı.

2- Marakas Yapalım ;    Herkesin kolayca yapacağı geri dönüşüm bir marakas yapımı, çocuklar için güzel bir faaliyet. Bu   karton rulolardan yaptığımız marakasın ardına bir de amigurumi marakas yapmıştık , o da bu yazımızda.

3- Shaggy Halınızı Kendiniz Yapın; Fulya’nın sevgili annesinin elinden Shaggy Halı yapımı. Annelerimiz bize  Çocuklaçocuk’ta da tam destekler, sağolsunlar.

4- Örgü Kaplumbağa ; Bizim en çok  (Ç)alınan yazımız,  bu konuda çok üzüldüğümüzden detayları kaldırdık 🙁

5- Tavşan Gibi ; Kocaman örgü tavşanımız, o zamanlar amigurumi bilmiyorduk.:)

3 thoughts on “Çocukla Çocuk En Çok Okunanlar

  1. Hepsi süper. Tabi en çok okunanlar listesine girer.Hele ki şu annenin yaptığı shagi halıya bayıldım.Ellerine kollarına sağlık.

  2. Güzel bir mim olmuş bu Özlem’cim. Çünkü hepsi işimize yarayacak detaylar. Halı olayına bayıldım. Amigurumi olayında ise maalesef (ç)alınıyor yapılıyor sonrada benden aldı deniyor 🙂 Üzgünüm.

  3. Eski yazıları okumuştum ama bu tavşanı nasıl kaçırmışım, en pahalı oyuncağa bedel bu tavşan…Elinize sağlık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir