Cocuk, faaliyet, annelik, çocuklaçocuk, el becerisi, hobi, el yapımı oyuncaklar, el yapımı hediye fikirleri, çocukların kitaplığı, yemek tarifleri

8 responses

 1. mavianne
  31 Ocak 2008

  Bu kitapları seneler önce bir gazete ek olarak vermişti ve ben çocukları bu kitaplarla büyüttüm
  çok eğlenceli ve bilgi verici,
  güzel bir öneri annelere bu kitaplar 🙂

  Cevapla

 2. Geveze Kalem
  31 Ocak 2008

  Ne güzel bir sobe konusuymuş bu böyle.:)Karton kitap dönemini bitirdiğimizde ilgileneceğim tavsiyelerinizle. Şimdilik hayvanlar, taşıtlar, eşyalar, meyveler… öğrenimi aşamasındayız.:)

  Cevapla

 3. Nurgul
  31 Ocak 2008

  Bu kitaplari benim cocuklarim da okumuslardi ve begenmislerdi. Herseyden evvel yogun ve cazip gorselligiyle ogretiyorlar cocuklara. Guzel yontem.
  Velakin bence bu kitaplar gibi bizim de serilerimiz olsa, kendi kulturumuzu ve gecmisimizi boyle cazibeli sekilde anlatan, buna hayiflaniyorum. simdilerde cok guzel cocuk kitaplari var ama, maalesef cogu yabanci kulturleri anlatiyor ve baskalarini ogrenecegiz diye kendimizi unutuyoruz, bu da cok hosuma gitmiyor.
  Yayinevleri yazarlara destek vermeli, ebeveynden talep gelmeli…vs vs…
  Tesekkurler hos paylasimlar icin,

  Cevapla

 4. fulya
  31 Ocak 2008

  sobelenmişim…
  bu konuda pek başarılı sayılmasam da hemen cevaplayacağım sobenizi….

  Cevapla

 5. Pınar Altuntaş
  31 Ocak 2008

  Zamanda Yolculuk dikkatimi çekti :))
  Ama benim sobeme cevap vermediniiiiz :S
  öpüyorum koccaman
  görüşürüz 😉

  Cevapla

 6. Adaperi
  1 Şubat 2008

  merhaba,

  kitap önerileriniz ve sieniz bir harika. Sanırım oğlunuz 7 yaşlarında kitap konusunda Tübitak çocuk ve dergileri muhteşem. tavsiye olunur.

  Cevapla

 7. ebru
  5 Şubat 2008

  Bu kitaplar bence de çok faydalı ve güzel görünüyorlar.. Ben de çocuguma peri masallarındansa bu tür yayınlar göstermeyi tercih ediyorum. Malum çağımız bilim çağı ve şimdiki çocuklar da daha zeki ve bilinçli.. Algıları açık. Onları peri masallarıyla padişahlı krallı masallarla oyalayamayız.Tübitak yayınları özellikle tavsiyemdir.. Sevgiler

  Cevapla

 8. MEHMET KARADOĞAN
  20 Eylül 2008

  Ben AFYON/Hocalar İlçcenin Akçadere İlköğretim Okulnda çalışıyorum .Bulunduğumuz yer E sınıfı bir yer öğrenci velilerimizin gelir düzeyi çok düşük.Öğrencilerimiz kapları parçalanmış kitapları okumaya çalışıyor.Sizden çocuk kitaplarınız dan göndermeniz.Bu çağrımıza karşılık verirseniz,çocukların yaşadığı mutluluğu sizide görmek isteyeceğinize eminim.

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top
mobile desktop