ÇOCUĞUMA MASALLAR- UÇANBALIK

“Ben Büyüküm”- Çocuğuma Masallar Uçanbalık Yayınları ndan çıkan , Uçanbalığın 3 kurucu yazarından biri olan Aytül Akal’ın yazdığı bir kitap.
Bu kitabı kızıma öyle seve seve okudum ki, oh dedim kendi kendime, “sonunda türkçenin güzelliğine yaraşır bir masal kitap kitabı”. Konu çok güzel ele alınmış, dikkatle dinletiyor kendisini.

Ayrıca bugünlerde surekli yaşını artırarak, “büyüdüm ben” diyen kızım için de çok güncel bir konu oldu. Demek her çocuk belli bir dönemde aynı şeyleri hissediyor.

Serinin diğer kitaplarını da almayı düşünüyorum. Size de tavsiyem öncelikle Uçanbalık’ın web sitesini ziyaret etmeniz ve incelemeniz. Çocuk kitabı hazırlamanın ne kadar ciddi bir iş olduğunu ve Ayla Çınaroğlu, Aysel Gürmen , Aytül Akal’dan oluşan kurucu yazarların bu işi layıkıyla yaptığını göreceksiniz.

Kitapları bulmakta zorlanıyorum diyenler için sitede sipariş vermek içinde bir bölüm var.

Yayınevinin daha önce yine severek okuduğumuz kitapları “Ben Kimim” ve “Ben Neyim” i de eklemek istedim.

2 thoughts on “ÇOCUĞUMA MASALLAR- UÇANBALIK

  1. Biz uçanbalığın kitaplarını çok seviyoruz.Ben kimim, ben neyim,şeker canavarı,kitap canavarı,kim kime ne dedi bizde olan ve aklıma gelenler…
    hiç bıkmadan çooook severek okuyoruz ,elimizden hiç düşmüyor…

  2. Cok sevindim boyle guzel Turkce kitaplar olduguna. Turkiye’ye donunce zevkle alip okuyacagim su kocaman halimle. Resimler de cok guzel gorunuyor. Tanittiginiz icin cok tesekkurler. Tatil anilarini merakla bekliyoruz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir