Çılgın Hırsızlar 2-Despicable Me 2

Bayram tatilini de bitirdik. Bir arkadaşımın hoşuma giden paylaşımından alıntı yapacağım; 2013  kalanında 2014 ve 2015 de 9 günlük bir tatil dönemi yok ve yarın Pazartesi…:) Moral bozucu biraz, uzun tatilden sonra bu pazartesi biraz zor olacak sanırım. Çocuklar uykuya dalmakta bile zorlandılar tatilde düzen bozulunca 🙂

Memlekete gitmeyip  bayramı evde ve yakın akraba ziyaretleri ile geçirmek dinlendirici oldu bizim için.   Alışveriş merkezlerinden de mümkün olduğunca  ihtiyaç dışında uzak durduk.  Çocuklarla birlikte  Despicable Me 2- Çılgın Hırsızlar 2 filmine gittik. Uzun zamandır bekliyordu  bizimkiler Minionsları.  Henüz Kerem’i İrem’le birlikte  sinemada yalnız bırakamadığımdan onlarla birlikte ben de takip ediyorum animasyon vizyonunu.  Minions ı bizimkiler pür dikkat seyrettiler,  baştan sona ilgi çekici  bir film. Ve bence çok komik.  Film boyunca kahkahalara boğulacağınız  bir çok  sahne var.   Eski süper kötü Gru’nun, kötünün peşine düştüğü bir macera anlatılıyor.  Hala izlememiş olanlar için güzel bir alternatif olabilir.

Kerem’in ipad üzerinden oynadığı Minions Rush oyunundan sonra  atık malzemelerle çılgın hırsızlar yapmıştık, bu yazımıza bakabilirsiniz.  Filmden sonra hızımı alamayıp amigurumi minionslar ördüm,   çok yakında paylaşacağım.

despicable2

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    ÇocuklaÇocuk Özlem ☘️  📷 📚 

    Blogger 📝 

    Kategoriler

    Copyright @ cocuklacocuk.com