BrandFace Tv ile Kahve Keyfi

Adres karışıklığı sebebiyle geç gelen hediyemle akşam üstü kahve keyfi yaptım.  Brandface.tv ye  teşekkürler, süpriz oldu. Aslında anneler gününe ait  planlanmış ama biz #AnnemÜnlüOldu yarışması için geciktik sanırım.

Dantel örtü ve kahve fincanı nasıl kibar bir hediye, dantel örtülü tepside kahvemi yudumlamak daha bir güzel. Birçok değerimizi kaybettiriyor  günümüzün hızlı, karmaşık ve zorlu yaşamı.  Kısa da olsa o dinginliği şıklığı yaşamak bana iyi geldi.

Brandface Tv yi  neymiş peki? Kısaca şöyle tanıtıyorlar   kendilerini “Sizi etkileyen  markalar ya da toplumsal konularla ilgili 29 saniyelik videonu çekip paylaşıyorsunuz. Sonrasında oyun başlıyor. Haftanın iyileri, markanın iyileri seçiliyor. Ödüllü bir yarışma”  Daha fazlası BrandFace. tv de 

Gençlerin çok ilgisini çekeceğini düşünüyorum. Biz de genciz elbet ama onlar sosyal medya/ internet gençliği; henüz  teenage olan kızımdan yakınlarımdan biliyorum bayılıyorlar videolar çekmeye. Geçen yaz sitenin tüm çocuklarını  çektiği filmlerde oynattı İrem, kendisi yönetmen 🙂    Özel  uygulamalar sayesinde  video çekip film yapmak onlar için  çok kolay.  Brandface için de videolar çekmek  eğlenceli olacaktır, ilgililere duyurulur.

brandface.tv

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    ÇocuklaÇocuk Özlem ☘️  📷 📚 

    Blogger 📝 

    Kategoriler

    Copyright @ cocuklacocuk.com