Biz De Okullu Olduk

Kızımızın büyüdüğünü şiddetli biçimde ilk algılamamız, Kerem’in doğumunda olmuştu; Kerem’in minicik ellerinin yanında İrem’in elleri  kocaman olmuştu. İlkokula  başladığı bu gün de,  İrem’in  büyüdüğünü algıladığım günlerden bir diğeri. Geçen hafta izin alıp oryantasyon haftasının ilk gününde yanında oldum fakat bugün   eşim yanındaydı. İrem ‘in. Ben evden çıkarken kızım uyuyordu henüz. Yanaklarına kırmızı rujumla sevgilerimi bıraktım 🙂 Ve maalesef formalı halini ben de biraz  önce fotoğrafı yüklediğim zaman görebildim, o andan itibaren de bakıp duruyorum, nasıl büyüdüğüne,  formanın nasıl yakıştığına. Bugün giyilen formalarla hepimiz benzer duyguları yaşadık değil mi , maşallah çocuklarımıza.

Fulya’cığımın da Okullar Açıldı’da yazdığı gibi  başta Oğuz Kaan, Kadir  Mert ve İrem’en oluşan çocuklaçocuk öğrencilerimize ve tüm öğrencilere başarılı, mutlu bir öğrenim yılı diliyoruz.

14 thoughts on “Biz De Okullu Olduk

 1. Bütün çocuklar için mutlu, verimli bir öğretim dönemi olsun. Çocuklar okula başlayınca daha hızlı büyüyor. Ya da bizlere öyle geliyor. Çocukla Çocuk’un öğrencilerini ayrı ayrı kutluyorum. Hepsine başarılar diliyorum.

 2. Çalışan anneler için o ilk günlerde yanlarında olamamak üzücü oluyor ama herşey onlar için aslında. Hayırlı uğurlu olsun Özlem’cim. Kocamannnn bir Maşallah.

 3. hayırlı olsun
  ne de yakışmış okul forması
  çok şeker
  maşallah,
  mezuniyetini de görürsün inşallah

 4. İrem kocaman olmuş gerçekten de… Bizim siyah önlükler tarih oldu gitti…. Türkiye’nin o günkü şartlarında o önlükler kaçınılmazdı . Bir yandan da iyiydi galiba… Gamse- Anne okulda bir gün free gün diyoruz… Ne giyeceklerini ne yapacaklarını şaşırıyorlar diyor.
  İremcim bu yıl çok kolay çok keyifli geçsin senin için. Çok başarılı bir eğitim öğretim yılı olsun…
  Sevgilerimle

 5. Güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederiz.

  Lale Abla, bu yıl forma giyecek olmasına seviniyorum aslında, serbest kıyafet zor valla sabah sabah uyandırmaya çalıştığımız bir çocukla.

  Dilek Yavuz, evet her şey onlar için diye teselli ettim kendimi, kızımın keyfinin yerinde olması da moral oldu diğer yandan.

 6. Tüm çocuklara başarı dolu bir eğitim öğretim yılı diliyorum ..

  Maşallah,çok tatlı olmuş…

 7. Hayırlı olsun küçük hanımın okulu.Öğrencilerimin hepsini seviyorum.Çiçek gibiler çok parlaklar. Umarım üniversiteli olduğu günleride görürsünüz.
  Sevgilerimle
  RRH

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir