BARBİE Lİ OYUNCAK ÇANTASI

Kız çocukların en sevdikleri oyuncak bebekler midir? Cumartesi  Hürriyet te yayınlanan Toyiki tarafından yapılan , %64 ü kız olan  2378 çocuğun  katıldığı anket sonuçlarına göre “en  iyi oyuncaklarım bebekler” diyen kız çocukları  %36 yı oluşturuyormuş.  Benim kızım  bu % 36 ya dahil olmayanlardan,  O’nun en sevdiği oyuncakları Minişler ve  o tarzda başka minik hayvancıklar. Bebekleri ise çok ender ortaya çıkıyorlar,  onda da genellikle hayvancıkların sahibi oluyorlar ve ya  onları veterinere getirmiş ya da yeni hayvanlar almak için petshopa gelmiş oluyorlar.

Bu ilgisizliğimize rağmen önceleri  Barbie hevesiyle aldığımız , zaman zaman da hediye olarak gelen  bebeklerimizle, Barbie koleksiyonumuz fena değil. Oyuncaklarımızı toparlamak için çantalar yaparken Barbielerimiz ve Mc Donalds  menülerinden edindiğimiz  bebeklerimiz için de çanta  hazırlamıştık.

Çantayı  Araba Aplikli Oyuncak Çantamız ile aynı  şekilde diktim. Yine değişik renklerde polar kumaşlar kullandım. Sözde Barbie ye benzetmeye çalıştığım bebek aplikesi için boyama kitaplarından birinden çıkardığım kalıbı kullandım. Bebeğin yüz detaylarını ve saçlarını ise kumaş kalemi ile çizdim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. barbiyi çok seviyorum ama bence hepsi gurubunun cantası çok güzel tavsi ederim

 2. Çanta çok şirin görünüyor,aplikeside çok güzel,detayları harika!ellerine sağlık,benim de en sevdiğim oyuncakdı barbie,ona kıyafetler dikerdim,hatırlıyorum bir kerede gelinlik dikmiştim:)benim yaptığıma inanmamışlardı:)şimdilerde barbie’nin bana çağrıştırdığı;o kadar zayıf olmak istediğim:)
  Sevgiler.

  — Barbieler bizim çocukluk dönemimizde daha bir idoldu , bu kadr çok oyuncakçı ve çeşit olmamasından galiba

 3. Benim kızımın dünyasında barbi ve winkslere yer yok.Varsa yoksa çilek kız!
  Bu çanta bizimde işimie çok yarayabilir.Çilek kızın bir sürü minik eşyasını atarız içine 🙂

  sevgiler

  —hatırlıyorum, çilek kız sevgisini. Pasta yapmıştım çilek kızlı değil mi?

 4. kızlarımın barbie ve cindy bebekleri kıyafetleri, yemek oadaları falan vardı ama bebeklerin en sevdikleri oyuncaklar olduğunu söyleyemem. Benimkiler daha çok telefon, lego falan gibi oyuncaklarla oynarlardı.

  Benim en sevdiğm oyuncaksa bir kauçuk kanguruydu boyum kadardı eskimek bilmesi, tüm sülalenin çocuklarını gezdi. Kim de görsem benimdi bu diye koşardım onlarda pişkin pişkin babalarının aldığını söylerlerdi ama iyi de o kesik burun benim eserimdi , dişimle koparamayınca makasla uçuruvermiştim:)))

  — Çocuklar da çok benimsemişler demek ki kanguruyu, herkesi gezen oyuncaklar da pek bir kıymetli oluyorlar

ÇocuklaÇocuk Özlem ☘️  📷 📚 

Blogger 📝 

Kategoriler

Copyright @ cocuklacocuk.com