BANYO İÇİN ÖRGÜ KUTU

Sitemizde yayınladığımız çalışmalar bir çok kişiye ilham kaynağı oluyor. Bizi okuyan arkadaşlarımızdan aldığımız olumlu tepkiler, beğendikleri ve yaptıkları çalışmaları söylemeleri hatta bize fotoğrafını çekip göndermeleri bizi çok mutlu ediyor, motive ediyor. Kastamonu’ya annemlere bu gelişimizde annemin banyosunda gördüğüm bu kutu beni o yüzden çok sevindirdi.Annem çok önceleri yaptığımız bu çalışmayı sitemizi gezerken görüp beğenmiş kendi evi için örmüş kullanıyordu. Biz kemer gibi aksesuarlarımızı koymak için başlamıştık ilk kutumuza, daha sonra bir tane de makrome ipten, banyomuzu düzenlemek için ördük bir kutu, aynı şekilde annem de banyosu için yapmış örgü kutusunu, içine havlularını koymuş. 

Kutuyu sıkiğne tekniği ile merserize ipten örmüş. Kutunun kenarını yüksekçe örüp dışa doğru kıvırmış. Uç kısımlarına tığ ile motifler işlemiş.

Dİkkatimi çekti havlularından biri benim koçtaş’ta beğendiğim ve mutfak havlularım için evde kendim yaptığım parlak taşlı havlulardan.

İyi günlerde kullan anneciğim. Ellerin dert görmesin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. cok beyendim ellerinize sağlık bende yaptım banyoma güzel oldu

 2. bende daha önce ki yorumumda yazmıştım sizden çok şey öğrendim diye.makrome ipinden ördüğünüz sepetleri görünce hemen bende ördüm ve anneniz gibi bende banyoda havlularım için kullanıyorum.komşumda bende görüp örmeye başladı:)tek kullanımlık havlular çok kullanışlı oluyor.annenizinki dedantelli ayrı bi güzel, havlularla çok uyumlu olmuş.ellerine sağlık.size bu fikirleri paylaştığınız için çok teşekkür ederim.

  Güzel yorumunuz için biz teşekkür ederiz 🙂 İyi günlerde kullanın

 3. beyaz oluşu ve dantelleriyle çok şık olmuş bence ancak bayağı uğraşmış ince iple örülüş bravo

  epey ugraşmış gerçekten…çok teşekkürler

 4. çok şık ,inşallah günün birinde yapmak banada nasip olur, o kadar çok şey var ki yapacağım :)…)
  annenin ellerine sağlık…

  çok teşekkürler perili köşkcüğüm:)

 5. Çok şık duruyor gerçekten,o şekilde durması için kolalamak gerekiyormu? bende yapmayı düşünüyorum, ellerinize sağlık,çok beğendim.Sevgiler.

  Sibel , boş halinde de dik durmasını istiyorsan kolalayabilirsin ama bizim kullandığımız kolasız haliyle içine koyduklarımızla dik duruyor. Beğendiğine çok sevindik.

 6. Annenizde çok marifetliymiş, sizinkini de çok beğendimiştim bu da harika olmuş. Anneler yapınca kenarına da dantel koyuyor, anneciğinizi benim için öpün lütfen. (Ben daha yapamadım ama listemde olan bir çalışma)

  Teşekkürler sevgili Emine:)

 7. Bu yazınızın başı beni anlatıyor
  Yaptıklarınızı büyük bir zevkle takip eden ve büyük bir zevklede elimden geldiğince yapmaya çalışan. Bu örgü kutuda çok şıkmış
  bunudamı yapsam acaba :))
  Sevgiler

  Güzel yorumun için teşekkürler Sevgili Yelda:) mutlu ettin bizi

 8. Bunlar çok kullanışlı oluyor.Çamaşır sepetleri örmüştüm bende.Sık sık yıkanabilir,katlanıp kaldirilabilir.Çok güzel örmüşler.

  Dediğiniz gibi hem kullanışlı hem pratik…

 9. Anneye ornek olmak her cocuga nasip olmaz. Kendinizle gurur duymalisiniz kizlar.

  Bu arada hakikaten cok guzel olmus !

  Çok teşekkürler sevigili Nesrin, bizi de en çok bu mutlu etti sanırım:))
  sevgiyle kal

 10. harika bir düşünce
  ne de güzel olmuş
  banyoyu güzelleştirecek ayrıntılar
  iyi haftalar

  çok teşekkürler maviannecim..

 11. selamlar,
  evet bende yapabilirim beğendim ellerinize sağlık,Kastomonuda bizde kaldık,dsi lojmanlarında,çoçuklarım anadolu lisesine gittiler,Nasrullah meydanını bilirim etli ekmeğini çok yedik sevgiler gönderiyorum.

  Beğendiğinize sevindik, yaparsanız eğer ne kadar kullanışlı olduğunu görecek çok memnun kalacaksınız. Kastamonu’nun en güzel yemeklerinden biridir etli ekmeği her geldimizde defalarca yesek de doyamıyoruz biz de:)

 12. Anneciğinin ellerine sağlık,bende çiçekli havluyu çok beğendim ….

  Güzel bir hafta diliyorum..

  Çok teşekkürler sevgili Pelin

 13. ne hoş bir şey. Annem de örgü pamukluklar, diş fırçası kaplarının dışlarını falan kaplardı. Bir gün erkek kardeşim anne sen bi gün bizi bile kaplarsın böyle demişti. Çok şık olmuş. Sevgiler size

  :)))) Harikasınız vallahi yine güldürdün bizi Lale Ablacım,

ÇocuklaÇocuk Özlem ☘️  📷 📚 

Blogger 📝 

Kategoriler

Copyright @ cocuklacocuk.com