Bağ Evinde Pazar Keyfi

Bahçenizde havuz var mı diye soranlara daha ben ağzımı açamadan evet var diye cevap verirler…Bizim çocukların bahsettikleri havuz, artık içine bile sığamadıkları ufak şişme olanlardan olsa da evet bahçelerinde havuz var:) Bu pazar keyfi ise havuz sefası olmadan yaptıklarından; burada sadece güneşleniyorlar, birazdan önlerine limonataları da gelecek ve keyiflerine keyif eklenecek.

Gözlükler bizlere ait, mayoları şehir evinde unutulduğu içinse DON KİŞOT takılıyorlar.

Var mı böyle bir keyif ? Çocuk olmak varmış:)

10 thoughts on “Bağ Evinde Pazar Keyfi

 1. En güzel keyif onların olmuş,hallerine bayıldım… ne kadar doğallar… çocuk olup böyle rahat güneşlenmek isterdim :))

  Neşeleri bol olsun…

  Öpüyorum…

 2. :))) Çok tatlılar. Oğlum da küçükken hep havuzumuz olduğunu söylerdi (kulakları ağrıyınca doktoruna ” havuzdan mikrop kaptım herhalde”, derdi:)

 3. Çok tatlılar maşallah, henüz yanmamışlar bembeyaz duruyorlar.Bağınız ne tarafta?

 4. ikisi de çok tatlı…küçüğünüz de yetişmiş afacanlıklara…

 5. Pelin’cim; hayatın tadını onlar çıkarıyorlar, bizi de en çok bu mutlu ediyor, değil mi?:)

  Nehir’in Eylemleri; ben de erkek çocuklarının her hareketine bayılıyorum. Nehir’in de hayranıyım bu arada her pozu ayrı güzel:)

  Enerji ve Selma; çok teşekkür ederim:)

  Stil Direktörü; çok sağol canımm:)

  Ayşe Hanım; ev taşıma telaşı ve koşturmadan fırsat bulup da size uğrayamadım:(ama ilk fırsatta oradayım:)…bağımız Talas’ta Beden Terbiyesi Binasının yakınlarında..

 6. Koşuşturmalı bir yaz mevsiminden sonra, yoğun bir kış sizi bekliyor anlaşılan.Yazın taşınılan evin, kışın epey misafiri olur herhalde.Bağ işlerini de bilirim.Hem bahçe işleri hem gelen giden eksik olmaz:))))) Allah eksik etmesin,henüz yıllık izne çıkamadım.Kızımın ayağının kırılması nedeniyle.Alçı 30Temmuzda çıkarsa inşallah bu tarihten sonra izinde olabilirm belki.Bekliyorum kahveye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir