Ayşe Arman ile Prima Premium Care Etkinliği

Salı günü  Prima Premium Care lansmanı çerçevesinde,   doğum fotoğrafçısı Şengül Pallı’nın, dokunma temalı Prima ile Yumuşacık Bir Dokunuş Dünyaları Anlatır sergisine katıldım. Çocuklaçocuk olarak bu etkinliğe davet edildiğimiz için mutlu olduk , teşekkürler Aylin hn.

Prima, yeni ürünleri Premium Care’i anne bebek arasındaki yumuşak dokunuşlardan ilham alarak geliştirmiş ve  dokunmayı en şekilde anlatmak için doğum /bebek fotoğraflarını tercih etmiş. Şengül Pallı’nın fotoğraflarını  hayranlıkla seyrettim. Doğum anı, bebekler, Allah’ın biz annelere yaşattığı en büyük  en büyük  muziceler zaten, bu anları  böyle güzel görüntüleyeyebilmek  ise muhteşem.   Kendi doğum anlarıma döndüm hep, bebek kokusu sardı her yanı.

Etkinliğin güzellikleri fotoğraf sergisi ile sınırlı değildi. Pediatrik Nörolog Prof . Dr. Sabiha Paktuna Keskin ve günün yıldızı,  benim hayran olduğum Ayşe Arman  🙂 vardı.  Ayşe Arman, Sabiha Paktuna ve Şengül Pallı  ile sahne röportajı yaptı, bu yazısında katılacağı etkinlikten bahsetmiş.  Sabiha hn.’ın anne- bebek ilişkisi ile ilgili verdiği bilgiler çok faydalıydı , kitaplarıyla yeni tanışmış biri olarak kendisini dinlemekten mutluluk duydum. Her söylediği ayrı önemliydi, en iyisi röportajın tamamını okuyun siz, Buradan

Şengül Pallı’nın ebelikten fotoğrafçılığa ilginç geçiş hikayesini Ayşe Arman ‘ın röportajlarından biliyordum bir kez de canlı olarak dinleme fırsatım oldu röportaj esnasında.  Kendi adıma çıkardığım sonuç; bazen hayatta istediğimiz yerlere tuhaf  basamaklarla gelebiliyoruz ama yeter ki o isteğimizden asla vazgeçmeyelim.

Ve Ayşe Arman… İnsanın senelerdir hayranı olduğu birisiyle tanışması hayal gibi valla. Ki beni bilenler bilirler öyle  pek kimsenin fanı falan değilimdir.  Sıcaklığı, samimiyeti, doğallıyla , röportaj esnasındaki akıllı sorularıyla  daha da hayran oldum. Ağzımın kulaklarımda olmasından belli her şey zaten 🙂 Bir de bloggerlar olarak etkinliğin sonunda sohbet imkanı bulduk daha ne olsun.

Bu etkinlik  sayesinde  ÖzgürAnne Deniz, Baba Olmak yazarı Özgür ile de tanıştım.  Nurturia‘nın  Kurucusu, Kitubi’nin yazarı Damla ile  Philips Avent etkinliğinde tanışmış ve ortak dostlarımız olduğunu farketmiştik. Fotoğraftakiler, Damla  ve Özgür.


Asıl olayımız Prima bebek bezine dönersek; Prima Premium Care’ i henüz deneme imkanımız olmadı Kerem’le, etkinlikte aldığımız numunenin pamuksu yüzeyi , yumuşacık.  Bu bebek bezi olayı kız, erkek, vücut  şekline göre de değişiyor sanırım. İrem de Primanın yanında farklı bebek bezleri de kullanmış ve  çok da sorun yaşamamıştık.  Kerem de ise Prima dan başkası ile hiç rahat edemedik,  kısa bir dönem denediğim başka markanın gece taşan bezleri yüzünden zaten az olan uykum da haram olunca artık hiç değiştirmiyoruz bezimizi. Prima ile çok rahatız biz, Premium Care i deneyince de eklerim bu yazıya. Yaza girdiğimiz dönemde atopik ciltli oğluşa iyi gelecektir sanırım.

Katılan diğer blogcu arkadaşlarımızın yazıları;

Dokunmak, Sabiha Paktuna ve Ayşe Arman- Baba Olmak

Anneler, Markalar, Bloglar? Prima Premium Care ? Özgür Anne

Anneler, Babalar, Bloglar ve Markalar ? Prima ? Kitubi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Özlemcim harika bir etkinlik olmuş,Ayşe armanın saçları yine süper… sende ne güzel gülmüşsün öyle…

  sevgiler..

 2. Stil Direktörü, çok teşekkür ederim.

  Lale Abla, çöp çocuk kitabını listeme aldım, İrem’in resimlerini çözmek için güzel olacak, Çok teşekkürler

 3. Sabiha Paktunayı çok seviyorum ben de… Çöp çocuk isimli kitabı bence herkesin evinde olmalı…
  Özlemcim o gülümsemen hiç eksik olmasın yüzünden hep böyle keyif alacağın bir yaşam olsun önünde…

 4. Güzel biir etkinlik olmuş ne güzel

 5. süperr sen ne güzel gülmüşsün ne kadar içtendir benim Özoşum canımsın ya

 6. Flame, Ayşe Arman’ı çok sevdiğini biliyorum, ilk sen geldin aklıma giderken acaba katılımcılar arasında olbilir misin diye ?

 7. Özlemmmmmmmm keşke ben de orada olabilseydimmmmm.. İst’daki etkinliklere iş dolayısıyla katılamıyorum ama içim gitti tahmin edersin. Çok şanslısın valla 🙂 Sevgiler…

 8. Ne güzel bir etkinlik olmuş. Sevgili Sabiha Paktuna’yı da ayrıca tanıyıp sohbet etmek isterdim, çok çok beğeniyorum kendinizi :))

 9. Anneler gününüz kutlu olsun …. Sevgilerimle

ÇocuklaÇocuk Özlem ☘️  📷 📚 

Blogger 📝 

Kategoriler

Copyright @ cocuklacocuk.com