Annelik Halleri

Annelik anormal bir ruh hali, bana katılanlar çoğunluktadır  herhalde.

Önce; bakıcı( bu lafı hiç sevmiyorum ) çocuğunuzu kendi çocuğu gibi sevsin, korusun , gözünüz arkada kalmasın istersiniz.

Sonra; Sabah kızınızı giydirirken birden gözleriniz dadısının kucağına usulca oturup O?na şımaran oğlunuza kayar, KISKANIRSINIZ!

Hem de pek  çok !

NOT:Cuma sabahı kıskanç bir anne olarak gittim işyerine. Cumartesi günü  Kerem’in hidronefroz kontrolu için voiding ve ultrason çektirdik.  Uktrason sonucuna göre açıklıkta bir  ilerleme olmaması ve daha da güzel haber olarak  voiding sonucunda geri kaçmaya rastlanmamasına çok sevindik. Ben  metanetsiz, kötü anne olarak yine oğlumun yanında kalamadım, başlangıçta denedim aslında ama dayanamadım ağlamalarına :(, babamız yanındaydı.   Voiding çektirmek zorunda kalanlar beni anlamışlardır. Günün sonunda bu sağlık sorunumuzda iyi bir aşama kaydettiğimizden dolayı mutluyuz, asıl sonucu uzman doktorumuz söyleyecek.

8 thoughts on “Annelik Halleri

  1. Allah’a çok şükür, gönlünü rahat tut doktorda güzel şeyler söyleyecektir eminim. İyi tatiller kıskanç :))) annecim

  2. Çok geçmiş olsun, metanetle ilgisi yok bunun inanın… Kimse dayanamıyor yavrusunun o anki acısına… Ama “Bir annecim gel, yanımda dur ” desin bakayım o anne anında nasıl yanına uçuyor.. 🙂
    Dadı kıskançlığı yine iyi, anane, dededen bile kıskanıyordum ben, ananam de kalayım mı dediğinde içim eriyordu bizim evimizde mutlu değil mi diye? Offf ki ne of yani…

  3. Dr’dan da güzel haberler gelir inşallah Özlemcim. Bu annelik halleri her kadında var hakikaten….

  4. Yelda, Flame çok teşekkürler. Doktor randevumuzu sanırım 29 Ekim ertesi alabileceğiz ve asıl o zaman daha da mutlu olacağız:)

  5. Özlem abla sabahtan beri somurtup oturuyordum.Güldürdün beni teşekkür ederim.Bu arada ne düşündüm biliyor musun?Ben varken de olmuş muydu:)))

  6. Özlem Hanım çok geçmiş olsun…Çocuğunuzun gerçekten size ihtiyacı olduğunu bildiğiniz an ne kadar güçlü olacağınıza hiç şüphemiz yok bu arada…:) Sağlıkla, mutlu günler dilerim…

  7. Ayfer’cim , bilmem acaba olmuş muydu 🙂 Sen ailedensin , canımızsın hatırlamıyorum açıkcası, öptüm seni 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir