ANNELERİN GÜNLÜĞÜ -KARDEŞİNE YOLLA KAMPANYASI

kardesine yolla“Biz çocuklarımıza ?hangi marka giysi alsam? diye düşünürken, doğudaki anneler ?çocuğuma ne giydireceğim? diye düşünüyor!” dan yola çıkmış sevgili Annelerin Günlüğü. Ve doğudaki çocukları sevindirmek için emek vererek Aras Kargo’nun da yardımlarıyla çok önemli bir yardım kampanyası başlatmışlar. Kampanyanın ilk durağı Ardahan. Devamında diğer illerle devam edecek.

Hazırladığımız paketleri Aras Kargo’yu evimize çağırarak veya şubeye uğrayarak gönderebiliyoruz.

Kardeşine Yolla kampanyasının tüm detaylarını burada anlatmış sevgili Neslihan. Sorulan Soruların cevaplarını da yine aynı titizlikle vermiş.

Neslihan hn. ı bu organizasyondan dolayı gönülden tebrik ediyoruz.

Geriye bize düşen görevi, paketlerimizi yarına bırakmadan bir an önce ulaştırmayı , tamamlamak kalıyor.

5 thoughts on “ANNELERİN GÜNLÜĞÜ -KARDEŞİNE YOLLA KAMPANYASI

  1. Desteğinize çok teşekkür ederim.
    COCUKLACOCUK: Çok duyarlı, “link savaşı yapmayan”, sevgi dolu…

  2. Güzel bir uygulama sanırım sadece anneler günü için sınırlı değildir.Hergün bu uygulama devam etsin ve herkes elinden geldiğince bir şeyler göndersin lütfen.

  3. Anneler günü ile sınırlı bir uygulama değil. Sürekli ve farklı şehirlerde devam etmesi hedefleniyor. Annelerin Günlüğünden Detaylara ulaşabilirsiniz.

  4. bu kampanya değil ama başka bir kampanya aracılığı ile 10 – 15 kişi olarak göndedik bizde. hem çocuklara küçük gelen yada giymedikleri kıyafetlerde bir işe yaramış oldu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir