Angry Birds Minik Mavi Kuş

En sevdiğimiz oyun angry birds in şirin oyuncaklarını yapmaya devam ediyoruz. Daha önce sarı kuş ve kırmızı kuş yapmıştık.  Son sipariş aslında yumurtlayan beyaz kuş için gelmişti bizim çocuklardan. Benim de niyetim onu yapmaktı ama teferruatı öyle fazla geldi ki baştan isteksiz başladım. Yine de kestim parçalarını hazırladım ama bu kez de dikiş makinem de bir tuhaflık oluştu. Ya kumaşı büzüyor, ya da altında ip topluyordu. Ayarlarıyla ve mekiğin gevşekliğiyle biraz uğraşsam da çabalarım boşa gitti. Öyle olunca elimde dikerek mavi kuşu yapmaya başladım. Dikiş makinesiyle ilgili yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa sorunumuz konusunda yorumlarını beklerim. Buradan kuşların yapılışını görebilirsiniz.

Mavi kuş oyunda fırlatıldığında tek uçumaya başlasa da ekrana tıkladığınız anda üç tane kuş haline geliyor. Keşke ben de tıklasam üstüne de mavi kuşum üç tane kuş olsa.

Yukarıdaki görselde arkada duvarda görünen delikanlıya da dikkat..:)

Angry Birds oyuncaklarını yapmaya devam edeceğiz. Ama türk kuşu sinirli martı The Beep Bird ‘un de angry birds ailesine katıldığını görmek istiyoruz. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Bu kuşlar acayip …. aslında masamda bir adet milka ineği duruyor stres topu niyetine bu kuşlar tam stress topu yerine kullanılabilir…

ÇocuklaÇocuk Özlem ☘️  📷 📚 

Blogger 📝 

Kategoriler

Copyright @ cocuklacocuk.com