Anaokulumuzda Anneler Günü Kutlaması

Pazartesi akşam üzeri İrem’in anaokulunun bahçesinde  Anneler günü kutlaması için toplandık. Öyle güzel hazırlanmışlar ki, anneler günü geçmesine rağmen yine de paylaşmak istedim. Davetiyeyi aldığımızda  gösteride neler yapacağını sordum ama ağzı sıkı bizimkinin hiç ipucu vermedi.

Okulumuzun bahçesinde çocukların resimlerinden oluşan bir sergi oluşturmuşlardı, ilk önce sergiyi gezdik, herkes kendi yavrusunun resmini aradı tabi.   İrem hn.ın resmi aşağıda, bu aralar hep  benzer resmi yapıyor anlatacam o resimlerin hikayesini de   ilk fırsatta.

Sonra en küçük sınıflardan başlayarak grup grup geldiler, en büyük olunca en son bizimkilerin gösterisi vardı. Anaokulu sınıfları hep birden şiir okudu ve şiirin sonunda arkalarını döndüler. Beyaz tişörtlerini kumaş boyalarıyla gönüllerince boyadıktan sonra öğretmenleri  “Seni çok Seviyorum, Annem”  yazmış. Çok şirinlerdi hepsi,  çok duygulandık. Şiirden sonra öğretmenleri  anneleri  hakkında sorular sordu, “Benim annem melek” dedi İrem 🙂

Bu soru cevap kısmı çok komikti aslında, küçük sınıflardan  annesine altın almak isteyen , para vermek isteyen bir grup  vardı. Çocukların yanında çok mu konuşuyoruz paradan farkında olmadan ? 🙂

Ve kutlama sonunda 2010 anneler günü pozumuz. Allahın bana verdiği en büyük güzellik,  çocuklarım ve onların sağlıkları. Allah nazarlardan korusun.

İlgi Evi’ne güzel organizasyonları için teşekkür ediyoruz.

6 thoughts on “Anaokulumuzda Anneler Günü Kutlaması

  1. Harika bir gün olmuş,çocukların tişörtlerine bayıldım…Son pozunuz ise çok çok güzel.. Allah nazarlardan korusun… yakışıklıda çok büyümüş maşallah..

    Sevgiler..

  2. Harika bir gün olmuş Özlemcim. Çok belli 🙂 Maşşşalahhh sizeee.. Kerem ne kadar büyümüş bu arada :O

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir