Amigurumi Ayıcık -1

Tatilleri bitirip , ben Adana’dan Fulya Kastomunu’dan döndük evlerimize.   Araya giren seyahatler sebebiyle  sitemizin tatil öncesi başlayan görsel sıkıntısı da  olduğu gibi kaldı. Firefox’da düzgün görüntülenmesine rağmen diğer browserlarda hata veriyor.  Problemle ilgili aldğımız mail/ maesajlara dair durumu özetlemek istedik, bu hafta ilk işimiz sorunumuzu çözmek.

Amigurumi ayıcığa gelince;  geçen hafta yüzünü tamamladım. Gövde, kollar, bacaklarla birlikte  şu an tamamlanmak üzere olan yeni oyuncak projemiz.   Amigurumi pandadan daha farklı olacak bu boz ayı. Ben örmeye devam ederken çocuklar da  yanıma gelip ayıcığın yüzünü seviyorlar, şimdilik.yakında bitmiş halini severiz hep birlikte.

Daha önce amigurumi  metodu yerine düz tığ işi ördüğümüz Ayı ya da göz atınız lütfen, yazıdaki fıkrada çok komik bizden söylemesi.

 

2 thoughts on “Amigurumi Ayıcık -1

  1. Ayıyı tamamlayın bakalım biz becerebilecek miyiz? Büyük kızım her türlü el işine oldukça meraklı. Benden çok sizin takipçiniz. Dün kızınızın atmaya kıyamadığınız tişörtünden yaptığınız çantayı denedik. Henüz tamamlamadık ama iyi vakit geçirdik.

  2. İkikardesiz, çok sevindik, tişört çantanızı bizimle de paylaşırsanız çok seviniriz. site adresinizi yeniden paylaşır mısınız bir de hata veriyor sürekli, sevgiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir