All-Star 2010

All-star 2010, dün Kayseri’de Kadir Has spor salonunda yapıldı. Ünlü sporcuların muhteşem basketbol gösterileri, basketbol akrobatlarının ve amigo kızlarının eğlenceli şovları,  müthiş Manga konserinin de olduğu mükemmel bir organizsayon ve inanılmaz bir katılım olunca Kayseri’de yaşayan biri olarak gurur duyduğumu belirtmeliyim.

All-star, basketbol akrobasi grubunun muhteşem showuyla başladı. Grubun trombolinlerden zıplayıp yaptıkları gösterileri hayranlıkla izledik. Daha sonra üç sayılık atış yarışması yapıldı, yarışmanın galibi BJK’li oyuncu Engin Atsür oldu, birincilik hediyesi olarak bir laptop kazandı.

Her bölümün arasında basketbol amigo kızlarının  muhteşem dans gösterilerini izledik. Sırada smaç yarışması vardı,  bizim çocukların en sevdiği bölümlerden biri de bu kısım oldu; çünkü bizler de elimizdeki puan kartlarıyla oyunculara puan verdik. Bu bölümün galibi ise Efes Pilsen’den Sinan Güler oldu.

Yabancılar ve Türkler karmalarının yaptığı maçta çok güzel hareketler izledik. Zevkli bir maç neticesinde Türkler karması yabancıları fark atarak yendiler.

Vee, 2010 All-Star ‘ın en güzel bölümlerinden biri Manga konseri idi. Muhteşem şarkılarıyla çoştuk eğlendik…Stattan çıkarken hepimizin ağzında şu sözler vardı

Dünyanın sonuna doğmuşum, ya da ölmüşüm de haberim yok, iyi bilirdik derler elbet ardımdan, bundan büyük yalan yooookk…….

2010 Dünya Basketbol Şampiyonası da 28 Ağustos-12 Eylül tarihleri arasında  Kayseri’de yapılacak. Bekleriz efendim

9 thoughts on “All-Star 2010

 1. Eskiden Harlemi ağzımız açık izlerdik. Artık bizdede bu tür gösterileri görünce çok seviniyorum.Okul yıllarında basketbol oynuyordum hatta takım kaptanıydım. o yüzden bu spora ilgim çok daha fazla ve daha duygusal))

  Çok güzel bir organizasyon olmuş , kutlarum Kayseri’yi…

 2. Manga da süperdir
  gösteri maçı da bir o kadar süpermiş anlaşılan
  güzel bir gün geçirmişsiniz
  ne güzel
  iyi haftalar diliyorum sana

 3. güzel bir gün geçirdiğiniz fotolardanda belli. Benimde şimdi ağzıma o şarkı dolandı:)

 4. sÜPERMİŞ !
  Çok eğlendiğiniz belli oluyor, ben olsam bende coşardım 🙂

 5. Valla Kayseri’de yaşamama gerek yok bende gurur duydum, başarı hangi dalda olursa olsun insanı mutlu ediyor.

 6. Eşimle baktık tv de. Eşim askerliğini yapmış Kayseri’de. Çok sevdiğini söyledi Kayseri’yi. Tabi konseri tvde göremedik:)

 7. Lale Abla’cım ah eski gunler ah, Harlem’i izlemek ne büyük keyifti

  Yetenek-sizin, mavianne,Smilena, Zehra: çok teşekkür ederiz.

  Eda’cım haklısın canım, teşekkürler

  Karmançormancı; Kayseri eşinin de dediği gibi çok güzel bir yer. Çok teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir