TİŞÖRT TRANSFER BASKI

Kendinize özel bir tişört tasarlamak isterseniz; işte size bir transfer baskı örneği. Sevgili yeğenim ve kızımın ?Mickey Mouse?lu t-shirt isteklerini yerine getirmek için beyaz tişörte transfer baskı yaptık. Ayrıca aşamaları seyreden , zaman zaman da katılan kızımla hoş vakit geçirdik.

MUTLULUK- ZÜLFÜ LİVANELİ

Bu kitap için yazılan tanıtım yazılarından birinde ?Günümüz Türkiye?sinin içinden bıçak gibi geçen roman? deniliyor. Türkiye?nin gerçeklerine dair her şey var romanda; tecavüz, töreler, gecekondulaşma, sosyal farklılıklar, askerlik, terör, vs… Zülfü Livaneli bu geniş yelpazeyi öylesine yalın bir dille anlatmış ki, kitabı elinizden bırakamıyorsunuz.

AYI İDİ MAYI İDİ,..

O, Bizim oyuncağımız idi…küçükken O’nsuz yatmadığımız arkadaşımız idi…. özel günlerde kucağında kalbiyle arkadaşlarımıza aldığımız hediye idi… -Evet efem diye seslenen, kısık sesiyle gülen Ayı Yogi’mizdi…biraz güçlü, biraz kaba, biraz vahşi idi ama onu nedense hep sevdik….Ayılar neden bu kadar sevilir, insanlara neden bu kadar sempatik gösterilir diye internette araştırırken sorumuzun net bir cevabını bulamasak da bu sevimli hayvanla ilgili bu… Read moreAYI İDİ MAYI İDİ,..