Cocuk, faaliyet, annelik, çocuklaçocuk, el becerisi, hobi, el yapımı oyuncaklar, el yapımı hediye fikirleri, çocukların kitaplığı, yemek tarifleri

6 responses

 1. ceyda
  26 Haziran 2007

  10 yıl sonra bir arada olmak çok keyifliydi. Ne kadar özlemişiz birbirimizi.Tabi bu kez biraz kalabalıktık eşler ve çocuklar:))))Elinize sağlık herşey çok güzel olmuş.İyiki varsınız.Darısı diğer senelerde buluşmamıza .Sizleri seviyorum.

   

  ————–

  Biz de seni seviyoruz  Ceyda’cım. Diğer buluşmalarımız bu kadar uzun olmasın birbirimizi zorlayalım lütfen.

  Cevapla

 2. pharmacid
  26 Haziran 2007

  Kimya mühendisliği ve de eczacılık,en belirgin ortak yönü(lise yıllarımda başıma dert olan organik kimyayı,üniversitede okulumu uzatmama neden olan farmasötik kimyalarımı hatırladım birden)kimya, değil mi?Eee insanın korktuğu ders de başına meslek olur böyle…sizi tebrik ediyorum sevgili arkadaşım.Darısı çocuklarınızın ve benimkilerin başına olsun.Belki onlar da anneleriyle aynı mesleği paylaşırlar,kimbilir?Sevgiyle kalın…

  —————-

   Meslek icabı  kimyanın içindeyiz ama ders olarak kimyayı seven kimseye rastlamadım ben. Laboratuar ve iş hayatında da işletmede yaptığım kendi denemelerim hep daha eğlendirici gelmiştir bana. 

  Cevapla

 3. özlem erk.
  26 Haziran 2007

  Canım tebrikler, daha nice yıllara.
  Sevgiyle…:)

  ———————-

  Teşekkürler.

  Ali’nin bu organizasyon öncesinde  güzel bir yorumu olmustu onu da burda paylaşayım; “TED koleji güzel bir oragnizayon yaptı ya hemen kıskandın ve bu günü icat ettin “dedi  sevgili eşim. Doğruluk payı yok değil hani.

  Cevapla

 4. tuba bodur
  28 Haziran 2007

  ozlemcım tebrıkler ne guzel bır organızasyon,cok guzel cıkmıssın fotograflarda,ıremde çımlerın keyfını çıkarmış ne güzel…..

   ————————————————-

  Teşekkürler canım arkadaşım.

  Cevapla

 5. isil
  18 Eylül 2007

  heeeeyyyy Z-14! nice 10 yillara sevgili meslektasim-bolumdasim.

  Cevapla

 6. cocuklacocuk
  19 Eylül 2007

  Hoşgeldin sevgili Işıl,
  Ne güzel aynı sıraları, hocaları paylaşmık olmak. daha fazla uğra Sn Doktor hn.

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top
mobile desktop