10 responses

 1. chido
  24 Temmuz 2007

  zaman cok hizli degisiyor gercekten, sasirtici olani ise bizde ayni hizla ona ayak uyduruyoruz. gecen gun bende senin gibi dusundumde cep telefonu olmadan nasil bulusuyorduk diye 🙂 su saatte surda ol der olayi bitirirdik, hepimiz dakiktik, uc asagi bes yukari o saatte orada olurduk. bizim zamanimizin en korkunc cizgi filmi clementine’di, simdiki cizgi filmlerin cogu tuhaf, seker kiz candy’i kac cocuk seviyor simdi? neyse ben bundan bir post bile cikaririm, kisa keseyim :))) yeni nesil cocuklar sansli mi diil mi karar veremiyorum bi turlu ama hangi nesil bir oncekiler icin ayni seyi soylemiyorki :)?

  Cevapla

 2. Eda Suner
  24 Temmuz 2007

  Fulya’cım ya cidden zaman su gibi akıp geçiyor daha dün doğduğunda eve ellerimle soktuğum kardeşim 1.90 boyunda üniversiteden mezun olacak hey gidi hey.. Aplaa mölgelerin mücü adına hiiimenn dediği günler dün gibi aklımda ne yaptın sen bana bak özledim şimdi ya :…(

  Cevapla

 3. cocuklacocuk
  25 Temmuz 2007

  chido,
  dakiklik konusunda keske eskisi gibi olabilsek, demek her sey zorlama ile oluyormus. simdi ne biz dakik olabiliyoruz ( kendi adıma) ne de etrafımızdakilar…

  Edacım,
  cuma akşamları diye hatırlıyorum, oturup ailecek seyrederdik he-man’i

  Cevapla

 4. fulya
  25 Temmuz 2007

  biz de ptt nin önü taksim’de buluşurduk… orada hala ptt var mı dikkat etmedim çoktandır…
  Kızım bu yaz apartmanımızdaki bir öğretmenimiz sayesinde oluşturdukları 1.çocuk şenliği için 1 aydır hazırlanıyor.
  Bu akşam 1.geleneksel apartman şenliğimiz çok eğlenceli geçti.Eski günlerim aklıma geldi…Dans yarışmaları düzenler,dallascılık oynardık arka bahçemizde.Kızımın benim mutlu çocukluğuma benzer bir yaz geçirdiği için seviniyorum.İlk kez, bu yaz, televizyondan uzak yakantop,ip atlama ,sek sek gibi oyunlarla vaktini geçiriyor.İstanbul’da artık olanaksız hale geldi sokak oyunları.Kayseri’yi bu yüzden çok seviyorum.

  Cevapla

 5. saatoniki
  27 Temmuz 2007

  eh ben de “arı maya,sinbad ve özellikle uykudan önce” ile çorbaya tuz katayım..ergun uçucu ve adile naşit in sunumları ,masalları ve çizgi filmleri “yakari” ve “musti” ile uykudan önce gerçekten benim için uykudan hemen önce idi..

  Cevapla

 6. düşümde ün saldım
  3 Temmuz 2008

  çok doğru yaaa…bende bu duyguya kapılıyorum yeğenlerimle konuştuğumda!
  ”live is life”….bende söylüyorum şimdi kendü kendüme:))

  Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top
mobile desktop