TRANSFER BASKI VE HAYALLERİMİZ

ng mgazine Hayal edeceğiz ki, hayata sıkıca sarılacağız.

Yandaki fotoğraf bir espri fakat çocuğunun başarılarını hayal eden tüm annelerden farklı değil bizim hayallerimizde.

Bizim çocukların en sevdikleri ve takip ettikleri dergilerden olan National Geographic (Kids) e kapak olabilirler mi bilmem ama bu fotoğraf nerden çıktıyı anlatayım sizlere.

Uzun kollu tişörtümüze yapacağımız transfer baskı için fotoğraf arıyorduk. Daha önceki “Tişört Transfer Baskı” çalışmamızdaki gibi çizgi film kahramanıydı ilk düşüncemiz. Sonra bizim fotoğraflardan karikatürize eden bir program ararken rastladık,

U.R. Celeb’e. Bu program sayesinde eğlenceli size özel dergi kapakları ayarlamanız mümkün. Ücretsiz yüklenebilen versiyonunda People, Time, Cosmopolitan, Sports Illustrated gibi dergilerin kapak şablonları mevcut. Sizde sevdiklerinize hoş süprizler yapabilirsiniz.

Bu arada kızımın ilk ağaca tırmanma anıdır gerçekten, Adana’da parkta annemle sohbet ederken arkamızı dönüp bir baktık, palmiye ağacın tepesinde bizimki, fotoğraf makinamın çantamda olması ise tamamen bir şanş.

ngmagazineUR Celeb ile düzenlediğimiz fotoyu transfer kağıdına çıktı aldık. Transfer kağıdını ofis marketlerinden bulabilirsiniz. Transfer kağıdını satın alırken dikkat etmeniz gereken bazı özellikler var, mesela transfer edeceğiniz zeminin rengi (açık-koyu), kumaşın türü ( pamuk-polyester, vs), kullanılacak printer türü ( inkjet-laser), gibi. Bir de çıktı alırken ve fotoğrafta yazılar var ise ayna görünütüsü ile çıktı almayı unutmayın sakın.

Sıcak ve buharsız bir ütü ile tişörtümüzün üzerine transferi gerçekleştirdik, gerekli süre transfer kağıdının üzerinde mevcut.

Şirin tişörtümüz giyilmeye hazır artık.

iremmagazine

Hayal edeceğiz ki hayata sıkıca sarılacağız demiştik yazının başında;

İşte bu da bizim hayalimiz.

cocuklacocuk dergi

Transfer baskı ile yaptığımız diğer bir proje;

Farklı Bir Hediye

Tişört Transfer