TANGO- HANGİ ARADA?

Bazen olur ya en yakınlarının gelişimini kaçırırsın ve onların hep bıraktığın yerde durduğunu sanırsın. Ya da diğer bir deyişle geçen yılları farketmezsin.Tıpkı bizim büyüklerimizin bizi hep küçük gördüğü gibi, bizden küçükler de gözümüzde hep küçük kalır.

İşte geçen gün yaşadığım olaydan sonra bunları düşündüm; yaşlandığımı demeyelim de yaşımın ilerlediğini farkettim.

Şu Facebook kullanımına bağlı olarak faydalı oluyor , diye parantez açayım burada. Facebook sayesinde ailemin diğer fertlerini de takip ediyorum bir süredir.
Sevgili kuzenim Burak’ın, Türkiye Dans Sporları Federasyonunun düzenlediği “Arjantin Tango Akdeniz ve Güney Anadolu Yarışması”nda partneri ile birlikte birincilik ödülü aldığını, İstanbul’da yapılacak olan Türkiye Şampiyonasına katılma hakkı kazandığını, facebookta sayfama düşen fotolar sayesinde görüp çok şaşırdım.

Oysa ben Burak’ı Adana’da çalıştığım fabrikada staj yaparken bırakmıştım; canım mezun olup, işe girdi, kendi evine çıktı ve kimbilir daha neler neler. Ben iki şehir değiştirdim o günden bugüne, O nasıl aynı yerde kalsın,değil mi? Dansa hangi arada başladığını sormak ayıp olur şimdi.

Burak’cım seni canı gönülden kutluyorum, Türkiye Şampiyonasında da başarılarını bekliyoruz.

Bize de ders verirsin artık değil mi?